TJ Spartak Hrdlořezy Treninky TJ Sokol Dobré Pole
O BRANKÁŘSKÉ ŠKOLE
PLACKY BFŠ
Placky BFŠ
OCENĚNÍ BRANKÁŘI
Ocenění brankářů
SPŘÁTELÉ WEBY
keepersport.cz - fotbalový e-shop

Náš svěřenec Radek Veselý skončil s fotbalovou kariérou

Náš svěřenec Radek Veselý skončil po 12 letech s fotbalovou kariérou a vrhl se naplno do florbalu, kde je také brankář. Bohužel časově nestíhal oba sporty a vybral si, že se bude dále věnovat jen florbalu. Více v odkaze.

Poděkování od paní Fryčákové

Vždy nás velice potěší, když brankáři odjíždějí z našich soustředění a tréninků nadšeni. Když si pamatují i po jejich skončení, co je dobře a špatně a se zájmem o tom při prohlížení fotografií vypráví rodičům. A pokud v někom dokážeme znovu rozhořet uhasínající srdce po brankařině, tak nemáme až slov. Více v odkaze.

Deváté zimní soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2018

Máte zájem o kvalitní fotbalové soustředění se zaměřením na brankáře pro Vašeho golmánka? Máte zájem o soustředění, podle množství ohlasů, u nejlepší brankářské fotbalové školy v České Republice? Chcete pro něj to nejlepší, aby se naučil brankářskému řemeslu a zlepšoval své schopnosti a dovednosti?

Pak tedy neváhejte a přihlaste gólmánka na deváté zimní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila! Více informací v odkaze.

Fotografie z letního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2017 - 2.turnus

Máme za sebou i druhý turnus letního soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila v Nymburce 2017. Stejně jako turnus první proběhl v areálu SC Nymburk, který, jako každé soustředění, nám poskytuje vše, co naše soustředění potřebuje. Asi jediná výjimka oproti prvnímu turnusu bylo, že druhé bylo zaměřené více na starší brankáře. Proto většina byla ve věkové kategorii 11-15 let. I mladší se ale našli a byla jim samozřejmě soustředěna stejná pozornost. Nehledě na to, že někteří mladší se s klidem mohli rovnat těm starším. :) Více v odkaze.

Fotografie z letního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2017 - 1.turnus

První turnus letního soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila v Nymburce 2017 je již za námi. Tradičně proběhl v areálu Sportovního centra Nymburk, které zajišťuje veškerý komfort, který potřebujeme. Soustředění se zúčastnili jak brankáři, kteří s námi již nějaký pátek trénují a kteří se na soustředění zdokonalovali v brankářských technikách, tak i dost nováčků. Více v odkaze.

Placky BFŠ Jana Chrastila

Máte rádi naši Brankářskou fotbalovou školu Jana Chrastila? Chcete nás podpořit a dát najevo všem, že k nám hrdě patříte? Pokud je vaše odpověď ano, tak jsme velice rádi a právě pro vás jsme připravili placky se zavíracím špendlíkem! Placky mají průměr 56 mm a můžete si vybrat rovnou ze 13 druhů! :) Více informací v odkaze.

Přípravy na soustředění Oravské brankářské školy v Dolným Kubíně 2017 hotovy!

Čtvrté letní soustředění Oravské brankárské školy, kde naše Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila bude opět hostem a spolutrenérem proběhne již za pár týdnů. My již ale máme připraveny, vytisknuty a svázány všechny knihy, které standartně obsahují tréninkové podklady na všechny dny, jídelní lístky, rozvrhy dne a další důležité informace. Více informací v odkaze.

Ocenění pro Patrika Strculu

Jsme velice rádi, že můžeme poblahopřát Patrikovi Strculovi k jeho prvnímu ocenění za nejlepšího brankáře turnaje! Stalo se tak dnes 28.5. na turnaji Zelencup 2017, kde Patrik hrál se svým týmem SC Xaverov ve věkové kategorii 2008 a mladší. Více v odkaze.

Další soustředění Oravské brankářské školy v Dolným Kubíně 2017

Blíží se další, již čtvrté letní, soustředění Oravské brankárské školy, naše Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila bude opět hostem a spolutrenérem. Věříme, že jejich brankáře naučíme ještě více z brankářského fotbalového řemesla, než tomu tak bylo předchozí soustředění a soustředění bude pro všechny přínosem. Více informací v odkaze.

Fotografie ze soustředění DFK Bohemians 1905 v Kořenově 2017

Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila navštívila další soustředění. Tentokrát zimní soustředění Dívčího Fotbalového Klubu Bohemians 1905, které probíhalo ve dnech 18.3. - 22.3.2017 v Kořenově. Naše vzájemná spolupráce s DFK Bohemians 1905 začíná pravidelnými tréninky a tak se náš hlavní trenér Jan Chrastil vypravil i na jejich soustředění, kde se již plně věnoval brankářkám týmu. Více v odkaze.

Fotografie ze soustředění brankářské školy na Oravě 2017

V neděli dne skončil třetí jarní kemp, brankářské fotbalové soustředění, které probíhalo v krásném prostředí Oravy pod vedením Oravské brankárské školy ve spolupráci s naší Brankářskou fotbalovou školou Jana Chrastila. Vzájemná spolupráce má tak za sebou další soustředění, kde jsme se společně snažili předat brankářům své zkušenosti brankářského fotbalového řemesla. :) Více v odkaze.

Soustředění brankářské školy na Oravě 2017

Uplynulo čtvrt roku a Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila se opět podívá na slovenskou Oravu, kde ve dnech 2.3. - 5.3.2017 proběhne, po boku Oravské brankárské školy, další fotbalové soustředění. Věříme, že jejich brankáře naučíme další techniky a věci z brankářského fotbalového řemesla a všichni budeme na soustředění v dobrém vzpomínat. Více informací v odkaze.

Desáté letní soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2017 - 2 TERMÍNY!

Máte zájem o kvalitní fotbalové soustředění se zaměřením na brankáře pro Vašeho golmánka? Máte zájem o soustředění, podle množství ohlasů, u nejlepší brankářské fotbalové školy v České Republice? Chcete pro něj to nejlepší, aby se naučil brankářskému řemeslu a zlepšoval své schopnosti a dovednosti?

Pak tedy neváhejte a přihlaste gólmánka na desáté letní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila! Více informací v odkaze.

Fotografie a videa ze zimního soustředění BFŠ v Nymburce 2017

Jedno z nejmrazivějších soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila je za námi. Jako každý půlrok, tak i nyní proběhlo v areálu SC Nymburk, který nám poskytuje veškerý komfort. Přinášíme Vám fotografie z jednotlivých dnů a také samozřejmě i video sestřihy, které jsou nahrány na Youtube v HD kvalitě. Pokud jste se tedy na zimní soustředění nedostali, můžete se aspoň podívat jak soustředění vypadalo a v létě 2017 být s námi také. :) Více v odkaze.

Ocenění pro Jirku Polaneckého

Náš svěřenec Jirka Polanecký odstartoval nový rok hned umístěním jako nejlepší brankář turnaje v Benešově a to i přesto, že se jeho týmu na turnaji moc dobře nedařilo. Mnohokrát mu blahopřejeme a věříme, že příště bude úspěšný i jeho tým. Více v odkaze.

Ocenění pro Tomáše Voláka

Náš svěřenec Tomáš Volák si hned na začátek roku zapsal ocenění za nejlepšího brankáře turnaje. Konkrétně se jednalo o halový turnaj ml. žáků ,,O pohár předsedy OFS Litoměřice". Více v odkaze.

NAVŠTĚVUJÍ NÁS Z KLUBŮ
FK Brandýs-Boleslav   TJ AFK Nymburk   FK Viktoria Žižkov   SK Polaban Nymburk   FK Mladá Boleslav   Bohemians Praha   FK Kolín   FK Slovan Lysá   FC Tempo Praha   FK Loučeň

FC Přední Kopanina   SK Moutnice   Tatran Bohunice Brno   SK Slaný   FK Dukla Praha   FC Graffin Vlašim   SK Kosmonosy   AFK Milovice   AFK Pečky   FK OEZ Letohrad

FK Pelhřimov   SK Union Čelákovice   SK Jičín   TJ Sokol Kounice   SK Úvaly   SK Úvaly   1.FC Slovácko   FC Mělník   FC Milevsko   FC Svratka Brno

FC Vsetín   FK Baumit Jablonec   FK Klánovice   FK Kolín   FK Pěnčín Turnov   FK Újezd na Lesy   FK-Litol   FK Motorlet   SK Hanácká Slavia Kroměříž   SK Kamenné Zboží

SK Zeleneč   Sokol Jestřabí Lhota   Sparta Kutná Hora   Spartak Příbram   TJ Čechie Dubeč   TJ Hana Prostějov   VISTA Blackwatch   BFŠ Jana Chrastila  

Copyright © Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila 2008 - 2022 | www.brankarskaskola.cz | Všechna práva vyhrazena. | Kontakt: jan.chrastil@seznam.cz | patrik.chrastil@seznam.cz