TJ Spartak Hrdlořezy Treninky TJ Sokol Dobré Pole
O BRANKÁŘSKÉ ŠKOLE
PLACKY BFŠ
Placky BFŠ
OCENĚNÍ BRANKÁŘI
Ocenění brankářů
SPŘÁTELÉ WEBY
keepersport.cz - fotbalový e-shop

Dárky od rodičů a přátel BFŠ 2013

Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila děkuje rodičům a přátelům za krásné dárky k Vánocům a všem přeje krásný zbytek roku a ještě krásnější nadcházející rok 2014!

Fotografie ze zápasu FK Meteor Praha proti FK Viktoria Žižkov (16.11.2013)

Přinášíme Vám fotografie ze sobotního zápasu FK Meteor Praha proti FK Viktoria Žižkov. Zápas to byl velice napínavý a nakonec skončil výhrou Meteoru. Pro nás, Brankářskou fotbalovou školu Jana Chrastila, byl zápas o to zajímavější, jelikož jsme na něm měli hned dva svěřence. Za Žižkov to byl Pepa Špitálský a za tým Meteoru již známý Pepa Vaněk. Oba podali skvělý výkon a těší nás, že naše práce jim pomáhá a oni díky tomu mohou pomáhat svým klubům. :)

Páté zimní soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2014

Máte zájem o kvalitní fotbalové soustředění se zaměřením na brankáře pro Vašeho golmánka? Chcete pro něj to nejlepší a aby se naučil brankářskému řemeslu a aby zlepšoval své schopnosti a dovednosti? Chcete pro něj zážitek v krásném prostředí SC Nymburk, kde se tomu všemu za pomoci našich trenérů naučí a ještě si najde nové kamarády?
Pak tedy neváhejte a přihlaste ho na páté zimní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila! Více informací v odkaze.

Fotografie a videa z letního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2013

Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila v Nymburce 2013 je bohužel už za námi. Proběhlo opět v nádherném areálu Sportovního centra Nymburk a nyní se ho zúčastnilo 28 brankářů, kteří do tréninků dávali vše. Přinášíme Vám fotografie z jednotlivých dnů a také samozřejmě i video sestřihy, které jsou nahrány na Youtube v HD kvalitě. Pokud jste se tedy na letní soustředění nedostali, můžete se aspoň podívat jak soustředění vypadalo a v zimě 2014 být s námi také. :) Více v odkaze.

Ocenění pro Josefa Špitálského

Náš svěřenec Pepa Špitálský byl vyhlášen nejlepším brankářem celé zimní ligy! Jednalo se o halovou zimní ligu mladších přípravek, kterou pořádalo Sportcentrum Běchovice. Více v odkaze.

Ocenění pro Martina Čiháka

Pod vedením šéftrenéra Honzy Plotnárka a trenéra brankářů Jana Chrastila, se stal MARTIN ČIHÁK za tým Brandýs n/L. nejlepším brankářem VIII. ročníku zimního turnaje starších žáků „Memoriál Oldřicha Valchaře a Jana Roubíka„, který pořádal klub FK Admira Praha. Více v odkaze.
Šesté letní soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2013

Máte zájem o kvalitní fotbalové soustředění se zaměřením na brankáře pro Vašeho golmánka? Chcete pro něj to nejlepší a aby se naučil brankářskému řemeslu a aby zlepšoval své schopnosti a dovednosti? Chcete pro něj zážitek v krásném prostředí SC Nymburk, kde se tomu všemu za pomoci našich trenérů naučí a ještě si najde nové kamarády?
Pak tedy neváhejte a přihlaste ho na šesté letní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila! Více informací v odkaze.

Fotografie a videa ze zimního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2013

Neuběhlo ani pár dní od konce mrazivého, ale podařeného, zimního soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila ve Sportovním centru Nymburk ve dnech 31.1.-3.2.2013 a již Vám přinášíme fotografie z jednotlivých dnů a také samozřejmě i video sestřihy, které jsou nahrány na Youtube v HD kvalitě. Pokud jste se tedy na zimní soustředění nedostali, můžete se aspoň podívat jak soustředění vypadalo a v létě můžete být s námi také. :) Více v odkaze.


Jídelní lístky na zimním soustředění BFŠ Jana Chrastila 2013

Čtvrté zimní soustředění BFŠ Jana Chrastila 2013 v SC Nymburk se již blíží. Ani ne za týden budete v plném zápřahu. Kromě krásného prostřední SC Nymburk, příjemného kolektivu a trenérů, bazénu, výřivky a samozřejmě i tréninkových hřišť, technogymu a dalších věcí, se účastníci mohou těšit také na standartně kvalitní jídlo. Více v odkaze.Ocenění pro Josefa Vaňka, Odolena Voda, 2013

Náš svěřenec Pepa Vaněk se po nemoci pomalu dostává opět do formy a přesvědčil o tom na turnaji, který se konal dne 19.1.2013 v Odolene Vodě, kde byl oceněn jako nejlepší brankář turnaje. Více v odkaze.

U15: FK Viktoria Žižkov - FK Brandýs-Boleslav 3:2 (2:2), 17.1.2013

Za mrazivého počasí v -3 stupních celsia, v záři umělého osvětlení, se na hřišti v pražských Štěrboholích vyzval domácí tým U15 FK Viktoria Žižkov hosty z týmu FK Brandýs-Boleslav na poměření svých sil. Více v odkaze.

NAVŠTĚVUJÍ NÁS Z KLUBŮ
FK Brandýs-Boleslav   TJ AFK Nymburk   FK Viktoria Žižkov   SK Polaban Nymburk   FK Mladá Boleslav   Bohemians Praha   FK Kolín   FK Slovan Lysá   FC Tempo Praha   FK Loučeň

FC Přední Kopanina   SK Moutnice   Tatran Bohunice Brno   SK Slaný   FK Dukla Praha   FC Graffin Vlašim   SK Kosmonosy   AFK Milovice   AFK Pečky   FK OEZ Letohrad

FK Pelhřimov   SK Union Čelákovice   SK Jičín   TJ Sokol Kounice   SK Úvaly   SK Úvaly   1.FC Slovácko   FC Mělník   FC Milevsko   FC Svratka Brno

FC Vsetín   FK Baumit Jablonec   FK Klánovice   FK Kolín   FK Pěnčín Turnov   FK Újezd na Lesy   FK-Litol   FK Motorlet   SK Hanácká Slavia Kroměříž   SK Kamenné Zboží

SK Zeleneč   Sokol Jestřabí Lhota   Sparta Kutná Hora   Spartak Příbram   TJ Čechie Dubeč   TJ Hana Prostějov   VISTA Blackwatch   BFŠ Jana Chrastila  

Copyright © Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila 2008 - 2022 | www.brankarskaskola.cz | Všechna práva vyhrazena. | Kontakt: jan.chrastil@seznam.cz | patrik.chrastil@seznam.cz