TJ Spartak Hrdlořezy Treninky TJ Sokol Dobré Pole
O BRANKÁŘSKÉ ŠKOLE
PLACKY BFŠ
Placky BFŠ
OCENĚNÍ BRANKÁŘI
Ocenění brankářů
SPŘÁTELÉ WEBY
keepersport.cz - fotbalový e-shop

Fotografie z letního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2015 - 2.turnus

Druhý turnus letního soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila v Nymburce 2015 je již za námi. Stejně jako první turnus areálu Sportovního centra Nymburk zúčastnilo se ho přes 20 brankářů. I přes parné počasí dávali do tréninků vše i přes to, že jich byly denně čtyři a dosti náročné. Více v odkaze.
Fotografie z letního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2015 - 1.turnus

První turnus letního soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila v Nymburce 2015 je již za námi. Proběhl opět v nádherném areálu Sportovního centra Nymburk a zúčastnilo se ho přes 20 brankářů. Bylo na nich znát, že brankářské řemeslo mají rádi a chtějí se v něm zlepšovat. Více v odkaze.
AFK Nymburk - Milovice B (15.4.2015)

Dnešní zápas na domácím hřišti, proti týmu AFK Milovice, vyšel našim hráčům fantasticky. Byly k vidění krásné fotbalové momenty, přesné nahrávky, rychlé breaky i góly. Naši borci se do svého soupeře z Milovic opřeli hned od úvodního hvizdu a po poločase 6:2 nenechali nikoho na pochybách o tom, kdo si dnes odnese 3 body. Všichni hráči, které nasadil trenér J.Chrastil do hry, si zápas užívali a bylo to znát na jejich výkonech. Více v odkaze.


AFK Nymburk - Straky B (8.4.2015)

Ve středu 8.4. jsme odehráli první mistrovské utkání druhé půle soutěže s našimi borci ve Strakách se Straky B. Počasí nebylo ještě moc ideální, ale přesto se našim klukům dařilo. Hned od začátku zápasu jsme hráli s nasazením. V prvním poločase jsme strakám nadělili 7 golů! Moc nás potěšilo, že i naši mladší borci měli možnost dát si také góly a tím si pozvednout sebevědomí. Více v odkaze.AFK Nymburk - Turnaj OFS Nymburk (15.3.2015)

Tuto neděli jsme se opět sešli na turnaji OFS Nymburk s našimi oblíbenými týmy SK Hořátev, Polaban Nymburk, AFK Sadská, AFK Semice a Sokol Kostomlaty. Prvním zápasem jsme se moc nepředvedli, byla to velká škoda, prohráli jsme se Semicemi 0:2 a nejspíš jsme ještě trochu spali. Druhým zápasem (s nejslabším týmem turnaje kde jsou i nejmladší hráči) jsme se probrali a vyhráli 3:0. Více v odkaze.AFK Nymburk - Turnaj Zbuzany (8.3.2015)

Nedělní turnaj ve Zbuzanech se našim moc nevyvedl. V prvním zápase s FC Tempo Praha se nám sice vcelku dařilo, dokonce jsme vedli 1:0, bohužel jsme to nedotáhli do konce. Asi 3 minuty před koncem jsme dostali tři rychlé goly. Zápasem s SK Benešov jsme si také nepolepšili, prohra 5:1. Naši kluci byli pomalí s snadno se nechali obehrát. Další zápas to samé, prohra 4:0, s FK Duklou JM. Čtvrtým zápasem s Boys 2007 jsme opět nedokázali otočit a hrát na straně protihráče,... Více v odkaze.

AFK Nymburk - Zimní soustředění SC Nymburk (28.2. - 3.3.2015)

Mladí hráči z fotbalového klubu AFK Nymburk měli od 28.2.2015 do 3.3.2015 v SC Nymburk zimní soustředění. Počasí vyšlo lépe, než se předpokládalo a všichni dávali do tréninků, jak na trávě, tak v hale, vše co mohli. Hlavní trenér, Jan Chrastil, se svým hráčům obětavě po celý průběh soustředění věnoval, trpělivě vysvětloval a se svými asistenty se postaral o to, aby si každý ze soustředění odnesl co nejvíce. Péče asistentek se také nemálo podepsala pod bezproblémový průběh soustředění. Více v odkaze.

AFK Nymburk - Turnaj Odolena Voda (22.2.2015)

Na nedělní turnaj v Odolene Vodě, na který přivedl své svěřence náš skvělý trenér Jan Chrastil, byl krásnou ukázkou naší stále se zlepšující hry. Naši borci vlétli do turnaje, kterého se mimo AFK účastnili týmy SK Horní Měcholupy, Admira Praha A, Admira Praha B FK Slavoj Vyšehrad, skvělou výhrou nad mužstvem Měcholup 3:0. V zápase ve kterém naši hráči nedovolili soupeři téměř ni. Předváděli pěkný rychlý fotbal v němž nechyběl nátlak na soupeře, přesné nahrávky i dobrá koncovka. Více v odkaze.

AFK Nymburk - Turnaj OFS Nymburk (15.2.2015)

Nedělní turnaj pořádaný OFS NYMBURK v hale v Bios se nám vydařil i když... První zápas jsme trošičku spali, ale přesto jsme zvládli s Milovicemi remízovat 3:3. Byl to pěkný zápas. V druhém zápase s SK Hořátví jsme měli nečekané problémy, přestože je to tým začínajících hráčů, měli jsme co dělat, nebyl to z naší strany moc vydařený zápas, ale vyhráli jsme 2:0. Velké problémy nám dělal i tým Sokol Kostomlaty, to samé, nedařilo se je prostřelit. Více v odkaze.


Fotografie a videa ze zimního soustředění BFŠ v Nymburce 2015

Další zimní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila v Nymburce je za námi. Jako každý rok proběhlo v krásném a konfortním Sportovním centru Nymburk a zúčastnilo se ho ke 30. brankářům, kteří i přes zimní, až mrazivé, počasí neztuhli, ale naopak dávali do tréninků co mohli. Přinášíme Vám fotografie z jednotlivých dnů a také samozřejmě i video sestřihy, které jsou nahrány na Youtube v HD kvalitě. Pokud jste se tedy na zimní soustředění nedostali, můžete se aspoň podívat jak soustředění vypadalo a v létě 2015 být s námi také. :) Více v odkaze.

AFK Nymburk - Turnaj Zbuzany (10.1.2015)

První turnaj v Novém roce 2015 ve Zbuzanech v Praze se nám příliš nevyvedl. Po vánočních svátkách nám naši hráči trošičku zlenivěli. Odpolední turnaj v sobotu 10.11. zahájili zápasem s SK UNION VRŠOVICE, než jsme se vůbec stihli rozkoukoukat, nasázeli nám Vršovice 10 golů. Druhý zápas s SK ARITMA PRAHA, už vypadal zajímavěji. Byl to velice vyrovnaný zápas, remízovali jsme 2:2. Další zápas jsme opět podlehli FK DUKLE JM a prohráli jsme 3:0. Více v odkaze.


NAVŠTĚVUJÍ NÁS Z KLUBŮ
FK Brandýs-Boleslav   TJ AFK Nymburk   FK Viktoria Žižkov   SK Polaban Nymburk   FK Mladá Boleslav   Bohemians Praha   FK Kolín   FK Slovan Lysá   FC Tempo Praha   FK Loučeň

FC Přední Kopanina   SK Moutnice   Tatran Bohunice Brno   SK Slaný   FK Dukla Praha   FC Graffin Vlašim   SK Kosmonosy   AFK Milovice   AFK Pečky   FK OEZ Letohrad

FK Pelhřimov   SK Union Čelákovice   SK Jičín   TJ Sokol Kounice   SK Úvaly   SK Úvaly   1.FC Slovácko   FC Mělník   FC Milevsko   FC Svratka Brno

FC Vsetín   FK Baumit Jablonec   FK Klánovice   FK Kolín   FK Pěnčín Turnov   FK Újezd na Lesy   FK-Litol   FK Motorlet   SK Hanácká Slavia Kroměříž   SK Kamenné Zboží

SK Zeleneč   Sokol Jestřabí Lhota   Sparta Kutná Hora   Spartak Příbram   TJ Čechie Dubeč   TJ Hana Prostějov   VISTA Blackwatch   BFŠ Jana Chrastila  

Copyright © Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila 2008 - 2022 | www.brankarskaskola.cz | Všechna práva vyhrazena. | Kontakt: jan.chrastil@seznam.cz | patrik.chrastil@seznam.cz