TJ Spartak Hrdlořezy Treninky TJ Sokol Dobré Pole
O BRANKÁŘSKÉ ŠKOLE
PLACKY BFŠ
Placky BFŠ
OCENĚNÍ BRANKÁŘI
Ocenění brankářů
SPŘÁTELÉ WEBY
keepersport.cz - fotbalový e-shop

Ocenění pro Radka Veselého

Další náš svěřenec, Radek Veselý, získal za poslední 2. turnaje (v Milovicích) a v Brandýse v Sportcentru ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje. Velice mu tímto gratulujeme a přejeme jak jemu, tak i dalším brankářům skvělé úspěchy v jejich kariéře! Brankářská škola Jana Chrastila má z každého ocenění velkou radost.
Fotografie z rozlučky Nymburka (22.12.2010)

Jako minulý rok, tak i letošní, jsme na konci roku zavítali, dne 22.12.2010 po tréninku, na rozlučku Nymburka za rok 2010 do pizzerie.

Rádi bychom mnohokrát poděkovali panu Němečkovi za pozvání a Honzovi Vaněčkovi za fotografie. Moc si toho vážíme a přejeme ještě úspěšnější rok 2011!Výhra MFC Viktória na vánočním turnaji "Vánoce s klokanem"

Naše brankařská fotbalová škola Jana Chrastila, na pozvání klubu MFC Viktória, navštívila dne 19.12.2010 vánoční turnaj "Vánoce s klokanem", který pořádal klub FC Bohemians 1905. Více v článku.

Cíle a obsahová náplň výuky Brankařské fotbalové školy Jana Chrastila

Do sekce O nás byli přidány Cíle a obsahová náplň výuky Brankařské fotbalové školy Jana Chrastila. Najdete v nich informace, jak už název říká, o náplni tréninků, našich cílech a celkové motivaci Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila.
Druhé zimní soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2011

S radostí Vám oznamujeme, že již nyní se můžete přihlásit na druhé zimní soustředění brankářské školy Jana Chrastila, které bude probíhat ve dnech 3.2.2011 - 6.2.2011 ve vyhlášeném Sportovním centru Nymburk, do kterého jezdí jak sportovní reprezentace České republiky, tak i profesionální a amatérské sportovní kluby a ve kterém proběhlo velice podařené zimní a letní soustředění 2010!Fotografie z tréninku SK Polaban Numburk (Úterý, 5.10.2010)

Fotografie z tréninku FK Brandýs-Boleslav

Fotografie z tréninku SK Polaban Numburk (Úterý, 5.10.2010).Fotografie z tréninku FK Brandýs-Boleslav (Pátek, 24.9.2010)

Fotografie z tréninku FK Brandýs-Boleslav

Fotografie z tréninku FK Brandýs-Boleslav (Pátek, 24.9.2010). Mladší a starší žáci.Brankářská škola na Facebooku

Brankářská škola na Facebooku

Pro uživatele sociální sítě Facebook založila Brankářská škola Jana Chrastila na této síti svůj oficiální profil. Najdete tam zatím všechny fotografie, co se nalézají zde a kliknutí na tlačítko "To se mi líbí" je můžete i komentovat. Zároveň budete tímto na Vaší zeď dostávat novinky naší Brankářské školy. Přidejte se k nám tedy na Facebooku!Odkaz: Brankářská škola na Facebooku

Brankářská škola na táboře Klubu 112

Brankářská škola na táboře Klubu 112

Naše brankařská fotbalová škola Jana Chrastila opět navštívila dne 24.8.2010 letní dětský tábor Klubu 112. Děti si mohly vyzkoušet, jak vypadá takový trénink fotbalového brankáře.
Zúčastnil se i náš svěřenec Jakub Chaloupka.
Objednávka DVD s fotografiemi jednotlivých golmanů - bonusové DVD

Brankařská škola Jana Chrastila má pro Vás rodiče jedinečnou nabídku! Nestačí Vám materiál ze soustředění na obdrženém DVD či zde na stránkách? Rádi byste více fotografií Vaše syna? Není nic snadnějšího než si je objednat!


Jedná se o bonusové DVD k originálnímu DVD ze soustředění, které účastníci dostali zdarma!

Poděkování účastníkům letního soustředění BŠ Jana Chrastila v SC Nymburk

Brankařská škola Jana Chrastila by ráda poděkovala lidem, kteří se nemalou částí podíleli na chodu soustředění a nyní je nich o něco více. Jsme za jejich pomoc a služby velice vděční.


Fotografie ze soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2010 - 15.-20.8.2010

Fotografie z letního soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila ve Sportovním centru Nymburk ve dnech 15.-20.8.2010. Fotografie jsou ze všech dnů + ksichtíky, profilové fotografie účastníků a 2 společné fotografie.


Poděkování a blahopřání paní Chaloupkové

Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila by za všechny velice ráda poděkovala paní Chaloupkové za ohromnou pomoc, jak na tomto, tak i na jiných soustředěních a akcích.
Více zde >>
Fotografie ze soustředění v Deštné v Orlických horách 2010

Fotografie ze soustředění v Deštné v Orlických horách 2010, kde Brankářská školy Jana Chrastila asistovala.


Ocenění pro Vojtu Vejvara

Další náš svěřenec, Vojtěch Vejvar, získal ocenění pro nejlepšího brankáře v VI. ročníku malé kopané "Minirejšičáček" v SK Rejšice dne 19.6.2010. Blahopřejeme mu a věříme, že oceněných svěřenců Brankářské školy Jana Chrastila bude daleko více a velice jim to přejeme!
Ocenění pro Filipa Žáka

Náš svěřenec Filip Žák získal ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje "O pohár babineckých Pidiždíků" pořádaného klubem TJ Sokol Přerov nad Labem pořádaného dne 12.6.2010. Velice mu tímto gratulujeme a přejeme mu další podobné úspěchy!
Brankářská škola Jana Chrastila má z každého ocenění velkou radost.
Třetí letní soustředění ve sportovním centru Nymburk 2010

S radostí Vám oznamujeme, že již nyní se můžete přihlásit na třetí letní soustředění brankářské školy Jana Chrastila, které bude probíhat ve dnech 15.8.2010 až 20.8.2010 opět ve vyhlášeném sportovním centru Nymburk, do kterého jezdí jak sportovní reprezentace České republiky, tak i profesionální a amatérské sportovní kluby a ve kterém proběhlo velice podařené zimní soustředění 2010!Ocenění pro Filipa Marečka

Náš svěřenec Filip Mareček získal ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje v Kladně dne 28.2.2010 a Běchovicích dne 20.3.2010. Velice mu tímto gratulujeme a přejeme jak jemu, tak i dalším brankářům skvělé úspěchy v jejich kariéře!
Brankářská škola Jana Chrastila má z každého ocenění velkou radost.
Objednávka DVD ze zimního soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2010

Máte zájem o DVD s fotografiemi a videi ze zimního soustředění brankařské školy Jana Chrastila ve Sportovním centru Nymburk 2010? Máte možnost si ho objednat.


Brankářské zimní soustředění 2010 v Nymburském Deníku

Brankařská škola Jana Chrastila opět v Nymburském deníku! Článek obsahuje stručné shrnutí brankářského zimního fotbalového soustředění ve Sportovním centru Nymburk a pozvání na letní soustředění, o kterém Vás budem včas informovat.

Poděkování

Brankařská škola Jana Chrastila by ráda poděkovala lidem, kteří se nemalou částí podíleli na chodu soustředění. Jsme za jejich pomoc a služby velice vděční.


Fotografie ze soustředění v Nymburce 2010 - Rozhovor s Vítkem Chaloupkou

Pár fotografií z rozhovoru s Vítkem Chaloupkou na prvním zimním fotbalovém soustředění brankářské školy Jana Chrastila ve Sportovním centru Nymburk.

Fotografie ze soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2010 - 28.-31.1.2010

Fotografie z prvního zimního brankářského soustředění brankářské školy ve Sportovním centru Nymburk.Brankařská škola Jana Chrastila


NAVŠTĚVUJÍ NÁS Z KLUBŮ
FK Brandýs-Boleslav   TJ AFK Nymburk   FK Viktoria Žižkov   SK Polaban Nymburk   FK Mladá Boleslav   Bohemians Praha   FK Kolín   FK Slovan Lysá   FC Tempo Praha   FK Loučeň

FC Přední Kopanina   SK Moutnice   Tatran Bohunice Brno   SK Slaný   FK Dukla Praha   FC Graffin Vlašim   SK Kosmonosy   AFK Milovice   AFK Pečky   FK OEZ Letohrad

FK Pelhřimov   SK Union Čelákovice   SK Jičín   TJ Sokol Kounice   SK Úvaly   SK Úvaly   1.FC Slovácko   FC Mělník   FC Milevsko   FC Svratka Brno

FC Vsetín   FK Baumit Jablonec   FK Klánovice   FK Kolín   FK Pěnčín Turnov   FK Újezd na Lesy   FK-Litol   FK Motorlet   SK Hanácká Slavia Kroměříž   SK Kamenné Zboží

SK Zeleneč   Sokol Jestřabí Lhota   Sparta Kutná Hora   Spartak Příbram   TJ Čechie Dubeč   TJ Hana Prostějov   VISTA Blackwatch   BFŠ Jana Chrastila  

Copyright © Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila 2008 - 2022 | www.brankarskaskola.cz | Všechna práva vyhrazena. | Kontakt: jan.chrastil@seznam.cz | patrik.chrastil@seznam.cz