Ocenění pro Josefa Vaňka

Náš svěřenec, Josef Vaněk, získal opět další ocenění za nejlepšího brankáře turnaje! A to dne 17.12.2011 z turnaje Králův Dvůr. Bránkářská škola Jana Chrastila má z toho velikou radost a přeje jak Pepovi, tak i ostatním, mnoho úspěchů v roce 2012! Více v odkaze.

Ocenění pro Radka Veselého

Radek Veselý opět získal ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje. Tentokrát jej získal na turnaji ve Stochově, kde vychytal dvě čistá konta a díky nim jeho tým SK Slaný neskončil na turnaji poslední. Podle informací tatínka Radek zlikvidoval i nepředvídatelné šance protihráčů! Více v odkaze.

Ocenění pro Josefa Vaňka

Náš svěřenec, Josef Vaněk, získal ocenění za nejlepšího brankáře turnaje! A hned 2x! Jednou z turnaje 17.11.2011 Motorlet a podruhé 3.12.2011 Pardubice. Více v odkaze.

Ocenění pro Martina Vejvodu

Náš další svěřenec, Martin Vejvoda, získal významné ocenění! Jeho týn FC Graffin Vlašim byl druhý v Krajském přeboru za rok 2010 a Martin Martin byl vyhlášen nejlepším brankářem tohoto turnaje a tím se stal i nejlepším v celém středočeském kraji (cca 80 týmů)! Martin dále předvedl skvělý výkon i v dalších zápasech. Více v odkaze.

Třetí zimní soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2012

Den se dnem se sešel a máme tu další soutředění! Proto již nyní se můžete přihlásit na třetí zimní soustředění brankářské školy Jana Chrastila, které bude probíhat ve dnech 2.2.2011 - 5.2.2011 ve vyhlášeném Sportovním centru Nymburk, do kterého jezdí jak sportovní reprezentace České republiky, tak i profesionální a amatérské sportovní kluby a ve kterém proběhlo velice podařené zimní a letní soustředění 2010 a 2011!

Fotografie - Martin Čihák na tréninku Viktorie Žižkov (26.8.2011)

Svěřenec Brankařské fotbalové školy Jana Chrastila se opět zúčastnil tréninku pražského klubu FK Viktoria Žižkov, pod vedením hlavního trenéra pana Bašty. Prohlédněte si pár fotografií z tréninku.

Fotografie z letního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2011

Fotografie z letního soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila ve Sportovním centru Nymburk ve dnech 14.-19.8.2010. Fotografie jsou ze všech dnů, profilové fotografie účastníků a další. Děkujeme všem rodičům, brankářům a SC Nymburk za hladký průběh soustředění.

Součástí jsou i odkazy na videa z jednotlivých dnů na Youtube.

Minikemp v MFC Viktória

Naše brankařská fotbalová škola Jana Chrastila, na pozvání klubu MFC Viktória, uspořádá v pondělí 25.8.2011 na stadionu ve Skalici 2 tréninky. V 11 a 17 hodin. Vítáni jsou všichni bránkáři ze Skalice a okolí!

Brankářská škola Jana Chrastila opět ve Snídani s Novou!

Logo Snidane s Novou

Naše brankařská škola byla opět dne 27.6.2011 ve vysílání Snídaně s Novou. Řeč byla o historii školy, ale nejvíce o náplni tréninků, soustředění a další + ukázky ze cvičení. Záznamy z obou vstupů si můžete prohlédnout kliknutím na odkazy níže.

Fotografie z rozlučky Nymburka (21.6.2011)

Poděkování a dárky od rodičů

Jako každou rozlučku, tak i nyní jsme zavítali, dne 21.6.2011 po tréninku, na rozlučku Nymburka do pizzerie. Panovala skvělá atmosféra a jídlo bylo moc dobré. :) Více v odkaze.

Poděkování a dárky od rodičů

Jako poděkování za péči a přístup ke svěřeným golmánkům, dostal náš trenér, pan Jan Chrastil, od rodičů dárky (viz. foto). Velice si toho váží a děkuje. Více v odkaze.

Navázání spolupráce s SK Slovan Kunratice a ukázkový trénink

Navázání spolupráce s SK Slovan Kunratice

Brankářská škola Jana Chrastila navázala spolupráci s pražským klubem SK Slovan Kunratice a dne 18.4.2011 předvedla ukázkový trénink, který sklidil jak u dětí, rodičů, tak i klubu velký úspěch. Budeme se tedy proto těšit na další spolupráci.
My Vám nyní aspoň přinášíme fotografie z tréninku.

Fotografie ze zápasu FK Brandýs-Boleslav vs. Hořovicko, 9.4.2011

FK Brandýs-Boleslav vs. Hořovicko, 9.4.2011

Fotografie ze zápasu FK Brandýs-Boleslav vs. Hořovicko, který byl sice vyrovnaný, ale týmu FK Brandýs-Boleslav se nepodařil tak jak by si představoval. Veříme že další zápas to napraví. :)

Brankářská škola na Youtube

Brankářská škola na Facebooku

Brankářská škola Jana Chrastila založila na této síti svůj oficiální profil. Byl založen pro pohodlnější prohlížení našich videí bez nutnosti jejich stahování do PC. Najdete tam zatím videa z posledních tří soustředění, jenž byla součástí DVD, které každý účastník obdržel na jeho konci. Časem přidáme i další zajímavá videa.

Odkaz: Brankářská škola na Youtube

Nový vzhled webu Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila

Web Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila po dvou letech změnil svou tvář. Snažili jsme se o modernější pojetí vzhledu a aby si barevně notoval s potiskem našeho auta, které jistě dobře znáte z tréninků a soustředění.
Více informací v článku.

Brankářské zimní soustředění 2011 v Nymburském Deníku

Brankařská škola Jana Chrastila opět v Nymburském deníku! Článek obsahuje stručné shrnutí brankářského zimního fotbalového soustředění ve Sportovním centru Nymburk a pozvání na letní soustředění, na které se již můžete přihlásit!

Čtvrté letní soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2011

S radostí Vám oznamujeme, že již nyní se můžete přihlásit na čtvrté letní soustředění brankářské školy Jana Chrastila, které bude probíhat ve dnech 14.8.2011 - 19.8.2011 ve vyhlášeném Sportovním centru Nymburk, do kterého jezdí jak sportovní reprezentace České republiky, tak i profesionální a amatérské sportovní kluby a ve kterém proběhla velice podařená zimní a letní soustředění!

Fotografie ze zimního soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2011

Fotografie z druhého zimního brankářského soustředění brankářské školy ve Sportovním centru Nymburk.

Brankařská škola Jana Chrastila