TJ Spartak Hrdlořezy Treninky TJ Sokol Dobré Pole
O BRANKÁŘSKÉ ŠKOLE
PLACKY BFŠ
Placky BFŠ
OCENĚNÍ BRANKÁŘI
Ocenění brankářů
SPŘÁTELÉ WEBY
keepersport.cz - fotbalový e-shop

Ocenění pro Martina Čiháka

V sobotu 22.12.2012 se starší žáci FK Brandýs-Boleslav ročníku 1998 zúčastnili velice kvalitně obsazeného halového turnaje v Neratovicích. Nejlepším brankářem turnaje se stal náš svěřenec MARTIN ČIHÁK! Více v odkaze.

AFK Nymburk Mikulašská besídka 3.12.2012

AFK Nymburk zve všechny své členy a jejich rodinné příslušníky na mikulášskou besídku!
Bude se konat v Hotelu Grand (Palackého 48, Nymburk) v pondělí 3.12.2012 od 16:30 do 18:00. Těšíme se na Vás!
Brankářský trénink BFŠ - FK Viktoria Žižkov - 18.9.2012

Fotografie z tréninku BFŠ Jana Chrastila na FK Viktoria Žižkov dne 18.9.2012. Více v odkaze.


Čtvrté zimní soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2013

Den se dnem se sešel a máme tu další soutředění! Proto již nyní se můžete přihlásit na čtvrté zimní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila, které bude probíhat ve dnech 31.1.2013 - 3.2.2013 ve vyhlášeném Sportovním centru Nymburk, do kterého jezdí jak sportovní reprezentace České republiky, tak i profesionální a amatérské sportovní kluby a ve kterém proběhlo velice podařené zimní a letní soustředění 2010, 2011 a 2012!


Fotografie z letního soustředění BFŠ Jana Chrastila v SC Nymburk 2012

Fotografie z letního soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila ve Sportovním centru Nymburk ve dnech 12.-17.8.2012. Celkově 490 přehledně seřazených fotografií. Děkujeme všem rodičům, brankářům a SC Nymburk za hladký průběh soustředění!
U15: TJ Svitavy – FK Viktoria Žižkov 5:0 (3:0)

Martin Čihák

I přes porážku FK Viktoria Žižkov 0:5 s celkem TJ Svitavy byl Martin Čihák, se svým spoluhráčem Jakubem Vorlíčkem, oceněn v článku redaktorem Svitav, panem Pavlem Moozem, jako nejlepší hráč Žižkova. Článek v odkaze.

Video - Rozlučka AFK Nymburk (28.6.2012)

Přinášíme vám video z rozlučky AFK Nymburk, která proběhla 28.6.2012. Věříme, že se vám bude líbit. :)


Foto - Rozlučka AFK Nymburk (28.6.2012)

Každoroční rozlučka klubu AFK Nymburk je za námi a letos nelitoval nikdo, kdo přišel. Byla totiž ve velké stylu! Na celou akci se přišel sám osobně kouknout místostarosta obce Nymburk, pan PhDr. Pavel Fojtík /TOP 09/ a mohl si s ostatními vychutnat skvělé pivo, jednohubky, chipsy, chlebíčky a další. Více v odkaze.
TJ AFK NYMBURK - Pozvánka na rozlučku fotbalové přípravky

AFK Nymburk ve spolupráci s BFŠ Jana Chrastila pořádá dne 28.6.2012 od 16:00 na hřišti AFK Nymburk (Zomka) rozlučku fotbalové přípravky a BFŠ Jana Chrastila. Rozlučka je též pro všechny gólmany BFŠ Jana Chrastila a vítáme také všechny, kteří chtějí s AFK spolupracovat. Více v odkaze.
Ocenění pro Radka Veselého

Na turnaji v Kralupech nad Vltavou získal, již desáté, ocenění pro nejlepšího brankáře svěřenec BFŠ Jana Chrastila, Radek Veselý! Celkově se svým týmem SK Slaný se umístil na třetím místě, takže si z turnaje odvezl hned 2 medaile. Více v odkaze.
Foto - Fotbalový tým Radka Petráka - FK Dukla Praha

Dne 30.5.2012 se odehrál zápas mezi Fotbalový týmem Radka Petráka, kde chytal náš svěřenec Martin Čihák, a týmem FK Dukla Praha. Svěřenci Radka Petráka vyhráli zaslouženě 3:2, když předvedli důraznější a lepší hru, než hráči Dukly Praha. Foto v odkaze.
Ocenění pro Marka Šindlera

V sobotu - 28.4.2012, proběhl turnaj MiniStar, který pořádala Bohemians 1905 a náš svěřenec, Marek Šindler, získal ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje! Více v odkaze.

Nábor AFK Nymburk v Nymburském Deníku - Nábor měl úspěch

Krátký článek o náboru AFK Nymburk do fotbalové přípravky, který trénovala BFŠ Jana Chrastila v Nymburském Deníku. Více v odkaze.


Brankářský trénink BFŠ - FK Brandýs-Boleslav - 27.4.2012

Fotografie z tréninku BFŠ Jana Chrastila v FK Brandýs-Boleslav dne 27.4.2012. Trénink provázelo krásné slunečné počasí, které nás snad chtělo až spálit. :) Ale zvládli jsme to skvěle a trénink se velmi povedl. :) Více v odkaze.

Foto - TJ AFK Nymburk - Nábor do fotbalové přípravky (18.4.2012)

Ve středu 18.4.2012 pořádal TJ AFK Nymburk nábor do fotbalové přípravky. Přišlo na něj celkem 15 malých fotbalových nadějí, kteří se s nadšením pustili do tréninku pod vedením Jana Chrastila a Pavla Chaloupky. Podívejte se na fotografie z tréninku.
Foto U14 FK Viktoria Žižkov - SK Slavia Praha (5.4.2012)

Za deštivého počasí proti sobě nastoupili týmy mládeže U14. Domácí FK Viktoria Žižkov hostila tým SK Slavia Praha. I přes snahu domácího týmu, za který chytal svěřenec BFŠ Jana Chrastila Martin Čihák se Žižkovanům nepodařilo dostat pod kontrolu dravé hráče Slavie a prohráli. Podívejte se na fotografie z tohoto utkání.
Brankářský trénink BFŠ - TJ AFK Nymburk - 28.3.2012

Fotografie z tréninku BFŠ Jana Chrastila v TJ AFK Nymburk dne 28.3.2012, kde se o trávník krásně stará pan správce. Více v odkaze.


Brankářský trénink BFŠ - FK Viktoria Žižkov - 26.3.2012

Fotografie z tréninku BFŠ Jana Chrastila na FK Viktoria Žižkov dne 26.3.2012. Více v odkaze.


TJ AFK Nymburk - Nábor do fotbalové přípravky

AFK Nymburk opět nastupuje cestu, která byla v minulých letech pozastavena a vrací se k hlavní náplni, kterou se dal a to je práce s mládeží. Otevírá fotbalovou přípravku! Více v odkaze.

3 ocenění pro Josefa Vaňka

3 další ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje získal od začátku roku náš svěřenec Josef Vaněk! 15.1.2012 v Chrudimi, 3.3.2012 v Riegerových sadech(Koma cup) a 10.3.2012 na turnaji pořádané FK Motorlet Praha!

NOVÁ SPOLUPRÁCE AFK NYMBURK & BFŠ JANA CHRASTILA

Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila začala spolupracovat s oddílem TJ AFK Nymburk. Na tréninkách se ale nic nemění! Navštěvovat je mohou jak brankáři SK Polaban Nymburk, tak ostatní. Těšíme se na Vás! Více v odkaze.

Ztráty a nálezy na zimním soustředění BFŠ 2012

Zde uvedené věci se našli na pokojích na třetím zimním soustředění BFŠ Jana Chrastila 2012. Prosíme vlastníky, ať se nám ozvou na náš e-mail jan.chrastil@seznam.cz a jejich předání vyřešíme. Děkujeme.

Brankářské zimní soustředění 2012 v Nymburském Deníku

Brankařská fotbalové škola Jana Chrastila opět v Nymburském deníku! Článek obsahuje stručné shrnutí brankářského zimního fotbalového soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2012 a pozvání na letní soustředění, na které se již můžete přihlásit!
Páté letní soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2012

Máte zájem o kvalitní fotbalové soustředění se zaměřením na brankáře pro Vašeho golmánka? Chcete pro něj to nejlepší a aby se naučil brankářskému řemeslu a aby zlepšoval své schopnosti a dovednosti? Chcete pro něj zážitek v krásném prostředí SC Nymburk, kde se tomu všemu za pomoci našich trenérů naučí a ještě si najde nové kamarády?
Pak tedy neváhejte a přihlaste ho na páté letní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila! Více informací v odkaze.

Fotografie a videa ze zimního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2012

Neuběhlo ani 12 hodin od konce mrazivého, ale podařeného, zimního soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila ve Sportovním centru Nymburk ve dnech 2.2.-5.2.2012 a již Vám přinášíme fotografie z jednotlivých dnů a také samozřejmě i video sestřihy, které jsou nahrány na Youtube v HD kvalitě. Pokud jste se tedy na zimní soustředění nedostali, můžete se aspoň podívat jak soustředění vypadalo a v létě můžete být s námi také. :) Více v odkaze.


Rozhovor: Jan Chrastil pro generace20.cz

Hlavní trenér a šéf Brankářské fotbalové školy, Jan Chrastil, poskytl exlusivní rozhovor serveru generace.cz. Tématem byla specifika práce s gólmany i o to, jak vnímá slavnou konkurenci. Celý rozhovor si můžete přečíst v odkaze.

Ocenění pro Ondřeje Lunáčka

Náš brankář mladší přípravky klubu SK Polabanu Nymburk, Ondřej Lunáček, byl zvolen nejlepším brankářem turnaje v Jičíně, které ho účastnily mj. Slavia 04, Jičín, Hořice, Chlumec, Trutnov, Turnov, Pečky, Jičíněves. Brankářská škola Jana Chrastilu mu k ocenění velice blahopřeje! Více v odkaze.
Ocenění pro Radka Veselého

I v novém roce se daří našim svěřencům. Radek Veselý ve svém novém působišti v klubu SK Kladno vybojoval na turnaji pořádaném TJ TZ Rakovník druhé místo a sám získal ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje. Více v odkaze.

NAVŠTĚVUJÍ NÁS Z KLUBŮ
FK Brandýs-Boleslav   TJ AFK Nymburk   FK Viktoria Žižkov   SK Polaban Nymburk   FK Mladá Boleslav   Bohemians Praha   FK Kolín   FK Slovan Lysá   FC Tempo Praha   FK Loučeň

FC Přední Kopanina   SK Moutnice   Tatran Bohunice Brno   SK Slaný   FK Dukla Praha   FC Graffin Vlašim   SK Kosmonosy   AFK Milovice   AFK Pečky   FK OEZ Letohrad

FK Pelhřimov   SK Union Čelákovice   SK Jičín   TJ Sokol Kounice   SK Úvaly   SK Úvaly   1.FC Slovácko   FC Mělník   FC Milevsko   FC Svratka Brno

FC Vsetín   FK Baumit Jablonec   FK Klánovice   FK Kolín   FK Pěnčín Turnov   FK Újezd na Lesy   FK-Litol   FK Motorlet   SK Hanácká Slavia Kroměříž   SK Kamenné Zboží

SK Zeleneč   Sokol Jestřabí Lhota   Sparta Kutná Hora   Spartak Příbram   TJ Čechie Dubeč   TJ Hana Prostějov   VISTA Blackwatch   BFŠ Jana Chrastila  

Copyright © Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila 2008 - 2022 | www.brankarskaskola.cz | Všechna práva vyhrazena. | Kontakt: jan.chrastil@seznam.cz | patrik.chrastil@seznam.cz