TJ Spartak Hrdlořezy Treninky TJ Sokol Dobré Pole
O BRANKÁŘSKÉ ŠKOLE
PLACKY BFŠ
Placky BFŠ
OCENĚNÍ BRANKÁŘI
Ocenění brankářů
SPŘÁTELÉ WEBY
keepersport.cz - fotbalový e-shop

Ocenění pro Ibrahima Mahmooda

Po dlouhé době další zaslané ocenění! Náš svěřenec Ibrahim Mahmood z TJ Slavia Radonice získal ocenění za nejlepšího brankáře turnaje na turnaji přípravek (ročník 2009/2008) na hřišti FK Avia Čakovice. Více v odkaze.

Ocenění pro Dominika Nerada

Náš svěřenec Dominik Nerad z AFK Slavoj Podolí si hned na začátek roku zapsal ocenění za nejlepšího brankáře turnaje. Velice mu blahopřejeme, děkujeme za zaslání fotografií a přejeme spousty dalších úspěchů! :) Více v odkaze.

Ocenění pro Patrika Strculu

Jsme velice rádi, že můžeme poblahopřát Patrikovi Strculovi k jeho prvnímu ocenění za nejlepšího brankáře turnaje! Stalo se tak dnes 28.5. na turnaji Zelencup 2017, kde Patrik hrál se svým týmem SC Xaverov ve věkové kategorii 2008 a mladší. Více v odkaze.
Ocenění pro Jirku Polaneckého

Náš svěřenec Jirka Polanecký odstartoval nový rok hned umístěním jako nejlepší brankář turnaje v Benešově a to i přesto, že se jeho týmu na turnaji moc dobře nedařilo. Mnohokrát mu blahopřejeme a věříme, že příště bude úspěšný i jeho tým. Více v odkaze.
Ocenění pro Tomáše Voláka

Náš svěřenec Tomáš Volák si hned na začátek roku zapsal ocenění za nejlepšího brankáře turnaje. Konkrétně se jednalo o halový turnaj ml. žáků ,,O pohár předsedy OFS Litoměřice". Více v odkaze.

Ocenění pro Čendu Hurta

Čenda Hurt má další triumf. Nejenže se svým kolínským týmem ovládli kvalitně obsazený turnaj v Holicích na Pardubicku, ale také obdržel cenu za nejlepšího brankáře, když ze sedmi zápasů pustil jen jedinou branku. Více v odkaze.

Ocenění pro Jirku Polaneckého

Náš svěřenec Jirka Polanecký se úspěšně dostal ze zdravotních potíží, což jsme moc rádi, a hned zazářil na turnaji mladších přípravek v Benešově. Na turnaji byly týmy například Slavie, Benešova, Vlašimi a samozřejmě Tatran Kamenný Přívoz a Jirka byl vyhlášen nejlepším brankářem! Více v odkaze.
Ocenění pro Jiřího Němečka

Náš dlouholetý svěřenec Jiří Němeček získal stříbrnou medaily ve wrestlingu! Jirka sice již nějaký ten pátek fotbalovým brankářem není, po boxu se nyní vrhnul vrcholově i na wresling. Vzhledem ale k tomu, že on a jeho otec mají v historii Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila nesmazatelné místo, nemůže zde ocenění Jirky chybět, byť je z jiné sportu. Více v odkaze.Ocenění pro Petra Kozelka

Další "přírůstek" mezi oceněné brankáře a hned 2x! Nejprve Petr Kozelek s svým týmem Fotbal Kunovice na mezinárodním turnaji ve Francii vybojoval stříbrný pohár. Sice ve finále prohráli na penalty, ale zaručeně si užili finálovou atmosféru, která byla určitě velkolepá! Více v odkaze.
Ocenění pro Tomáše Voláka

Náš svěřenec Tomáš Volák, který chytá za SK Sokol Brozany, získal další ocenění! V Okresním poháru starších přípravek, který se konal 22. května 2016 v Brozanech nad Ohří, byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje! Máme z toho velikou radost a přejeme jak jemu, tak i ostatním, mnoho dalších úspěchů! Více v odkaze.
Ocenění pro Tomáše Voláka

Náš svěřenec Tomáš Volák nám zaslal fotografie z turnajů, které se svým týmem SK Sokol Brozany z většiny vyhrál, a také třeba ze zimní ligy starší přípravky. Všechny fotografie zde uveřejňujeme, děkujeme za ně a přejeme mu hodně úspěchů i v letošním roce 2016! Více v odkaze.
Ocenění pro Karla Pošíka

Krásný dárek k Vánocům si nadělil náš svěřenec Karel Pošík, který dne 19.12.2015 na turnaji v Milovicích byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje! Více v odkaze.


Ocenění pro Vaška Holešovského

Z SK Polabanu Nymburk, za který chytá náš svěřenec Vašek Holešovský nám dorazila skvělá zpráva! Vašek dne 6.6.2015 na turnaji v Přerově nad Labem také konečně obdržel ocenění nejlepšího brankáře turnaje! Více v odkaze.

Ocenění pro Čendu Hurta

Náš svěřenec, Čenda Hurt, z FK Kolín boduje i v letošním roce!Získal ocenění nejlepšího brankáře na kvalifikačním turnaji Ondrášovka Cup. Kvalifikace se účastnilo 15 týmů! Velice blahopřejeme a přejeme další nespočet úspěchů! Foto v odkaze.
Ocenění pro Zuzku Kožurikovou

Hezký měsíc Březen roku 2015 si pro sebe připravila naše svěřenkyně Zuzka Kožuriková! Na turnaji MPŘ v SC Běchovice, kde hrála za pražskou Spartu, si dne 15.3.2015 vybojovala ocenění nejlepší brankářky turnaje! Více v odkaze.

Ocenění pro Matyáše Luňáčka

A další úspěch našich svěřenců! Tentokrát cenu za nejlepšího brankáře turnaje dostal Matyáš Luňáček v halovém turnaji starších přípravek - ročník 2005 v Jičíně! Podle jeho rodičů je to i úspěch pro BFŠ. Moc nás těší, že si toto myslí a děkujeme! Více v odkaze.
Ocenění pro Ondru Němce

Starší přípravka Spartaku Kbely, za který chytá náš svěřenec Ondra Němec hrála od 23.11. zatím 6 zimních turnajů v hale. Na nich byl Ondra vyhodnocen 2 x jako nejlepší brankář turnaje! Podruhé to bylo 10.1.2015 na turnaji ve Zličíně. Více v odkaze.
Ocenění pro Ondru Němce

Nášemu svěřeneci, Ondřejovi Němecovi ze AFK Spartak Kbely zřejmě dobrá forma vydržela a na dalším silně obsazeném turnaji ve Zbuzanech 7.12.2014 byl opět vyhlášen NEJLEPŠÍM BRANKÁŘEM turnaje, za což mu velice gratulujeme! Více v odkaze.
Ocenění pro Tomaše Tobiáše

Tomáš Tobiáš si za poslední dva měsíce odnesl dvě ceny pro nejlepšího brankáře turnaje. Tu první 30.11.2014 z Optika cupu Olivová a druhou 14.12.2014 z Mini cupu Suchdol. Tomu říkáme skvělé zakončení roku! Více v odkaze.

Ocenění pro Radka a Vojtu Veselé

Bratři Veselý určitě nebudou mít špatné Vánoční svátky! :) Svědčí o tom jasně fotografie, které nám zaslali. Vojta má na krku víc než 20 medailí a ceny za nejlepšího hráče turnaje. Radek to samé, ale samozřejmě za nejlepšího brankáře. Divíme se, že všechny ty medaile vůbec unesou. :) Více v odkaze.
Ocenění pro Čendu Hurta

Čenda Hurt obdržel ocenění nejlepší brankář na turnaji pořádaném FK Kolín, který se konal dne 28.10.2014. Turnaje se účastnilo 14 mužstev, systém každý s každým. Celkem odchytal 13 zápasů a obdržel pouze 6 branek, což je vynikající! Více v odkaze.
Zuzka Kožuriková zářila ve Spartě!

Naše svěřenkyně Zuzka Kožuriková zářila ve Spartě a to jak na postu brankářském, tak na postu hráčském, jelikož Spartě až vykopala první místo! Jak se jí vedlo si můžete přečíst v článku jejího domovského klubu AFK Nymburk. Více v odkaze.
4 ocenění pro Josefa Špitálského

Náš svěřenec Pepa Špitálský z Viktorky za jeden měsíc nasbíral nádherné 4 ocenění nejlepšího brankáře turnaje! A to jak s ročníkem 2004, tak s ročníkem 2004. Tréninků má podle jeho slov až až a jak je vidět, vrací se mu to v podobě úspěchů! Více v odkaze.
Ocenění pro Ondru Němce

Nášemu svěřeneci, Ondřejovi Němecovi ze AFK Spartak Kbely zřejmě dobrá zimní forma vydržela a na dalším silně obsazeném turnaji ročníku 2004 ve Zbuzanech 9.3.2014 byl opět vyhlášen NEJLEPŠÍHO BRANKÁŘE turnaje, za což mu velice gratulujeme! Více v odkaze.
Ocenění pro Josefa Vaňka

A další ocenění pro našeho svěřenece Josefa Vaňka! Tentokrát z halového turnaje Scamo Cup 2014, který se odehrál 22.2.2014 v Mostě a kde byl Pepa opět oceněn jako nejlepší brankář celého turnaje! Více v odkaze.

Ocenění pro Ondru Němce

Náš svěřenec, Ondřej Němec z AFK Spartak Kbely si připsal hned dva úspěchy! Na turnaji ročníku 2004 ve Zbuzanech dne 16.2.2014, jehož se zúčastnilo 11 mužstev, odešel s cenou za NEJLEPŠÍHO BRANKÁŘE turnaje, za což mu velice gratulujeme! Více v odkaze.
Ocenění pro sourozence Kožurikovi

Hned dvojitý úspěch si v únoru připsali naši svěřenci, sourozenci Kožurikovi! O první úspěch se postaral David Kožurik, brankář SK Polaban Nymburk, když halovém turnaji v minikopané SCNB dne 8.2.2014 získal ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje! A to v kategorii U12-U13! Více v odkaze.
Ocenění pro Petra Vilda

Další ocenění pro našeho svěřence! Tentokrát pro Petra Vilda z TJ Kamenné Zboží! Jeho tým sice v turnaji v Benátkách nad Jizerou starší přípravky dne 2.2.2014. obsadil třetí příčku, ale Petr v roli útočníka, na lehčí soupeře, vstřelil několik branek a na silnejší soupeře šel do brány. A právě jeho skvělé výkony v bráně mu vynesly ocenění NEJLEPŠÍHO BRANKÁŘE turnaje! Více v odkaze.Ocenění pro Zuzku Kožurikovou

Hezký rozjezd roku 2014 si pro sebe připravila i naše svěřenkyně Zuzka Kožuriková! Po minulém turnaji v Odolene Vodě, kde vyhrála cenu pro nejlepšího hráče turnaje, si po fantastickém výkonu na turnaji ve Zbuzanech, v dresu FK Viktoria Žižkov, došla pro cenu za nejlepšího brankaře turnaje! Více v odkaze.
2 ocenění pro Josefa Vaňka

Hezké ukončení roku 2013 si pro sebe připravil náš svěřenec Josef Vaněk! Z turnaje 24.11.2013 v Králově Dvoře si odvezl ocenění za nejlepšího brankaře a jeho tým Motorlet... Více v odkaze.

Ocenění pro Josefa Špitálského

Náš svěřenec Pepa Špitálský byl vyhlášen nejlepším brankářem celé zimní ligy! Jednalo se o halovou zimní ligu mladších přípravek, kterou pořádalo Sportcentrum Běchovice. Více v odkaze.

Ocenění pro Martina Čiháka

Pod vedením trenéra Honzy Chrastila, se stal MARTIN ČIHÁK za tým Brandýs n/L. nejlepším brankářem VIII. ročníku zimního turnaje starších žáků „Memoriál Oldřicha Valchaře a Jana Roubíka„, který pořádal klub FK Admira Praha. Více v odkaze.

Ocenění pro Josefa Vaňka, Odolena Voda, 2013

Náš svěřenec Pepa Vaněk se po nemoci pomalu dostává opět do formy a přesvědčil o tom na turnaji, který se konal dne 19.1.2013 v Odolene Vodě, kde byl oceněn jako nejlepší brankář turnaje. Více v odkaze.

Ocenění pro Martina Čiháka

V sobotu 22.12.2012 se starší žáci FK Brandýs-Boleslav ročníku 1998 zúčastnili velice kvalitně obsazeného halového turnaje v Neratovicích. Nejlepším brankářem turnaje se stal náš svěřenec MARTIN ČIHÁK! Více v odkaze.

Ocenění pro Radka Veselého

Na turnaji v Kralupech nad Vltavou získal, již desáté, ocenění pro nejlepšího brankáře svěřenec BFŠ Jana Chrastila, Radek Veselý! Celkově se svým týmem SK Slaný se umístil na třetím místě, takže si z turnaje odvezl hned 2 medaile. Více v odkaze.
Ocenění pro Marka Šindlera

V sobotu - 28.4.2012, proběhl turnaj MiniStar, který pořádala Bohemians 1905 a náš svěřenec, Marek Šindler, získal ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje! Více v odkaze.

3 ocenění pro Josefa Vaňka

3 další ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje získal od začátku roku náš svěřenec Josef Vaněk! 15.1.2012 v Chrudimi, 3.3.2012 v Riegerových sadech(Koma cup) a 10.3.2012 na turnaji pořádané FK Motorlet Praha!

Ocenění pro Marka Šindlera

Našim svěřencům se nadále daří! Marek Šindler z SK Úvaly získal ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje Ministar v Běchovicích dne 26.2.2012. Turnaj pořádala Viktorka Žižkov a zúčastnily se ho například týmy Kolovraty, Bohemians, Kyje, Viktorka Žižkov nebo Běchovice. Více v odkaze.
Ocenění pro Ondřeje Lunáčka

Náš brankář mladší přípravky klubu SK Polabanu Nymburk, Ondřej Lunáček, byl zvolen nejlepším brankářem turnaje v Jičíně, které ho účastnily mj. Slavia 04, Jičín, Hořice, Chlumec, Trutnov, Turnov, Pečky, Jičíněves. Brankářská škola Jana Chrastilu mu k ocenění velice blahopřeje! Více v odkaze.
Ocenění pro Radka Veselého

I v novém roce se daří našim svěřencům. Radek Veselý ve svém novém působišti v klubu SK Kladno vybojoval na turnaji pořádaném TJ TZ Rakovník druhé místo a sám získal ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje. Více v odkaze.

Ocenění pro Josefa Vaňka

Náš svěřenec, Josef Vaněk, získal opět další ocenění za nejlepšího brankáře turnaje! A to dne 17.12.2011 z turnaje Králův Dvůr. Bránkářská škola Jana Chrastila má z toho velikou radost a přeje jak Pepovi, tak i ostatním, mnoho úspěchů v roce 2012! Více v odkaze.
Ocenění pro Radka Veselého

Radek Veselý opět získal ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje. Tentokrát jej získal na turnaji ve Stochově, kde vychytal dvě čistá konta a díky nim jeho tým SK Slaný neskončil na turnaji poslední. Podle informací tatínka Radek zlikvidoval i nepředvídatelné šance protihráčů! Více v odkaze.
Ocenění pro Josefa Vaňka

Náš svěřenec, Josef Vaněk, získal ocenění za nejlepšího brankáře turnaje! A hned 2x! Jednou z turnaje 17.11.2011 Motorlet a podruhé 3.12.2011 Pardubice. Více v odkaze.

Ocenění pro Martina Vejvodu

Náš další svěřenec, Martin Vejvoda, získal významné ocenění! Jeho týn FC Graffin Vlašim byl druhý v Krajském přeboru za rok 2010 a Martin Martin byl vyhlášen nejlepším brankářem tohoto turnaje a tím se stal i nejlepším v celém středočeském kraji (cca 80 týmů)! Martin dále předvedl skvělý výkon i v dalších zápasech. Více v odkaze.Ocenění pro Radka Veselého

Další náš svěřenec, Radek Veselý, získal za poslední 2. turnaje (v Milovicích) a v Brandýse v Sportcentru ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje. Velice mu tímto gratulujeme a přejeme jak jemu, tak i dalším brankářům skvělé úspěchy v jejich kariéře! Brankářská škola Jana Chrastila má z každého ocenění velkou radost.
Ocenění pro Vojtu Vejvara

Další náš svěřenec, Vojtěch Vejvar, získal ocenění pro nejlepšího brankáře v VI. ročníku malé kopané "Minirejšičáček" v SK Rejšice dne 19.6.2010. Blahopřejeme mu a věříme, že oceněných svěřenců Brankářské školy Jana Chrastila bude daleko více a velice jim to přejeme!
Ocenění pro Filipa Žáka

Náš svěřenec Filip Žák získal ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje "O pohár babineckých Pidiždíků" pořádaného klubem TJ Sokol Přerov nad Labem pořádaného dne 12.6.2010. Velice mu tímto gratulujeme a přejeme mu další podobné úspěchy!
Brankářská škola Jana Chrastila má z každého ocenění velkou radost.
Ocenění pro Filipa Marečka

Náš svěřenec Filip Mareček získal ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje v Kladně dne 28.2.2010 a Běchovicích dne 20.3.2010. Velice mu tímto gratulujeme a přejeme jak jemu, tak i dalším brankářům skvělé úspěchy v jejich kariéře!
Brankářská škola Jana Chrastila má z každého ocenění velkou radost.
NAVŠTĚVUJÍ NÁS Z KLUBŮ
FK Brandýs-Boleslav   TJ AFK Nymburk   FK Viktoria Žižkov   SK Polaban Nymburk   FK Mladá Boleslav   Bohemians Praha   FK Kolín   FK Slovan Lysá   FC Tempo Praha   FK Loučeň

FC Přední Kopanina   SK Moutnice   Tatran Bohunice Brno   SK Slaný   FK Dukla Praha   FC Graffin Vlašim   SK Kosmonosy   AFK Milovice   AFK Pečky   FK OEZ Letohrad

FK Pelhřimov   SK Union Čelákovice   SK Jičín   TJ Sokol Kounice   SK Úvaly   SK Úvaly   1.FC Slovácko   FC Mělník   FC Milevsko   FC Svratka Brno

FC Vsetín   FK Baumit Jablonec   FK Klánovice   FK Kolín   FK Pěnčín Turnov   FK Újezd na Lesy   FK-Litol   FK Motorlet   SK Hanácká Slavia Kroměříž   SK Kamenné Zboží

SK Zeleneč   Sokol Jestřabí Lhota   Sparta Kutná Hora   Spartak Příbram   TJ Čechie Dubeč   TJ Hana Prostějov   VISTA Blackwatch   BFŠ Jana Chrastila  

Copyright © Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila 2008 - 2022 | www.brankarskaskola.cz | Všechna práva vyhrazena. | Kontakt: jan.chrastil@seznam.cz | patrik.chrastil@seznam.cz