TJ Spartak Hrdlořezy Treninky TJ Sokol Dobré Pole
O BRANKÁŘSKÉ ŠKOLE
PLACKY BFŠ
Placky BFŠ
OCENĚNÍ BRANKÁŘI
Ocenění brankářů
SPŘÁTELÉ WEBY
keepersport.cz - fotbalový e-shop

Ocenění pro Ondru Němce

Nášemu svěřeneci, Ondřejovi Němecovi ze AFK Spartak Kbely zřejmě dobrá forma vydržela a na dalším silně obsazeném turnaji ve Zbuzanech 7.12.2014 byl opět vyhlášen NEJLEPŠÍM BRANKÁŘEM turnaje, za což mu velice gratulujeme! Více v odkaze.
Ocenění pro Tomaše Tobiáše

Tomáš Tobiáš si za poslední dva měsíce odnesl dvě ceny pro nejlepšího brankáře turnaje. Tu první 30.11.2014 z Optika cupu Olivová a druhou 14.12.2014 z Mini cupu Suchdol. Tomu říkáme skvělé zakončení roku! Více v odkaze.

AFK Nymburk - Poslední trénink v roce (18.12.2014)

Dne 18.12.2014 proběhl poslední letošní trénink našich borců z AFK Nymburk. Byl veden v oddychovém tempu, ale přesto s nasazením všech zúčastněných hráčů i jejich skvělého trenéra J. Chrastila. Na konec trenér obdaroval každého hráče pěknými dárky, které pro ně připravil, popřáli si bohatého Ježíška a mnoho úspěchů v Novém roce a s tím, že už se těší na další trénink se rozešli užívat vánoční přestávku. Přejeme všem krásné prožití vánočních svátků, bohatého Ježíška a mnoho osobních, pracovních a sportovních úspěchů v Novém roce 2015.

AFK není jen sport - AFK je rodina!

Našim malým fotbalistům jsme po závěrečném tréninku udělali pořádného Mikuláše! I s čerty! Více v odkaze.


Ocenění pro Radka a Vojtu Veselé

Bratři Veselý určitě nebudou mít špatné Vánoční svátky! :) Svědčí o tom jasně fotografie, které nám zaslali. Vojta má na krku víc než 20 medailí a ceny za nejlepšího hráče turnaje. Radek to samé, ale samozřejmě za nejlepšího brankáře. Divíme se, že všechny ty medaile vůbec unesou. :) Více v odkaze.
AFK Nymburk - Milovice B (5.11.2014)

Neporazitelnost potvrzena! Na dnešní zápas s týmem Milovic přivedl naše mužstvo neporažených (jednu prohru nepočítáme, protože i nejlepší občas nemají svůj den), náš skvělý trenér J. Chrastil s cílem potvrdit svou nadvládu v podzimní části soutěže. Svého cíle dosáhli,když porazili soupeře hladce 8:4. Více v odkaze.
Neklesáme na mysli, víme, v čem zapracovat

Turnaj, konaný na našem pěkném stadionu AFK Nymburk začátkem října, se díky našemu skvělému realizačnímu týmu povedl na jedničku. Zúčastnilo se ho sedm týmů. Více v odkaze.

AFK Nymburk - Kovanice (29.10.2014)

Další zápas, další výhra a další potvrzení skvělých tréninkových metod našeho trenéra, který na dnešní, napjatě očekávaný, zápas s mužstvem Kovanic, přivedl s ledovým klidem svůj tým. Po předchozí prohře s týmem Kovanic nenechal, trenér našich malých nadějí, nic náhodě a před dnešním zápasem svůj tým připravil náročnými fyzickými a metodickými tréninky. Více v odkaze.AFK Nymburk - Poděbrady (8.10.2014)

I přes vysokou výhru v prním kole jsme nenechali nic náhodě a trenér J.Chrastil nominoval nejen své zkušené hráče, ale i naše nejmladší. Na začátek zápasu, aby poznal sílu soupeře, trenér nasadil nejzkušenější hráče, poté posílal do hry i naše nejmenší, aby začali získávat zkušenosti. Díky dodržování pokynů svého trenéra a bojovností celého týmu jsme vcelku lehce a zaslouženě vyhráli 18:2. Opět se hrálo za výborné kulisy skandujících fanoušků obou týmů, kterým tímto velice děkujeme! Katka Foto v odkaze.

AFK Nymburk - Loučeň (1.10.2014)

Ve středu 1.10. přijel na 2. kolo podzimní části soutěže tým Loučeně. Náš tým se svým trenérem J. Chrastilem věděl, že se soupeř bude snažit jim vrátit porážku z prvního kola. Nenechali tedy trénink a zápas náhodě a svým nasazením porazili svého soupeře 8:3. Počasí se také vydařilo a mezi fanoušky opět panovala skvělá nálada. Blahopřejeme. Katka. Foto v odkaze.1. ročník turnaje o pohár AFK Nymburk (28.9.2014)

Nedělní turnaj konaný na našem pěkném stadionu AFK NYMBURK se díky našemu skvělému realizačnímu týmu povedl na jedničku. Zůčastnilo se ho 7 týmů. Více v odkaze.

AFK Nymburk - Kovanice (24.9.2014)

První neúspěch. Dnešní zápas s týmem SK Kovanice, na který přivezl náš skvělý trenér J.Chrastil svůj tým, byl boj dvou silných a vyrovnaných mužstev. Po vcelku vlažném začátku se našim hráčům podařilo vstřelit vedoucí branku, ale soupeř nezaváhal. Srovnal skóre a navíc přidal další dva góly. Naši borci však nesložili zbraně a v rychlém sledu vyrovnali a v závěru poločasu přidali vedoucí gól (4:3). Více v odkaze.


AFK Nymburk - Milovice B (17.9.2014)

Další vítězství neporazitelného týmu! V dnešním utkání, proti silnému týmu AFK Milovice B, se naše mužstvo opět představilo svojí, stále se zlepšující, hrou. Během prvního poločasu ještě dokázalo mužstvo Milovic držet s naším týmem krok, ale v druhém se již ukázala fyzická i taktická síla našeho týmu, které už soupeř nestačil. Naši borci opět zaslouženě vyhráli 12:6! Borci, hráli jste skvěle a jsme na vás moc pyšní! Více v odkaze.


AFK Nymburk - Loučeň (12.9.2014)

Vítězná šnůra pokračuje! 12.9. přivezl náš trenér H.Chrastil svůj tým neporažených na další utkání, tentokrát s týmem FK Loučeň. A naši hráči, kteří pod jeho vedením herně rostou den ze dne víc a víc, opět nezaváhali a s dodržením jeho pokynů porazili výborné mužstvo FK Loučeň 5:2. Bylo to krásné a vyrovnané utkání, ve kterém nakonec zvítězila technická i fyzická připravenost našich malých nadějí. Více v odkaze.


AFK Nymburk - Straky B (10.9.2014)

Naši malí bojovníci pod vedením trenéra Jana Chrastila dnes opět vybojovali vítězství.( 9:6 ) nad týmem Straky B! V prvním poločase jsme vedli 4:1. Po přestávce se však dostavila lehká euforie ze snadného vedení, která vedla ke snížení tempa i koncentrace našich borců a to dovolilo soupeři nás dohnat na rozdíl jedné branky. Více v odkaze.Brankářský trénink BFŠ - TJ AFK Nymburk - 9.9.2014

První trénink AFK Nymburk, který proběhl dne 9.9.2014, je za námi. Brankáři, i přes prázdninovou pauzu, do něj vlétli po hlavě a podávali skvělé výkony. Věříme, že na dalších trénincích to bude ještě lepší a lepší! :) Foto v odkaze.

AFK Nymburk - Poděbrady B (3.9.2014)

Dnešní zápas v Poděbradech se našim borcům povedl, vyhráli jsme 16 : 0! Družstvo Poděbrad bylo naším dobrým a šikovným soupeřem. Naši hráči se snažili držet pokynů svého SUPER trenéra Honzy a nejen bezhlavě střílet na bránu, ale přihrávat si a po té zakončovat střelou do brány. Tak jak to má být. Byl to fotbal na který se dobře koukalo a rodiče našich malých borců byli dobrými fanoušky. Počasí nám také přálo, bylo krásné slunečné odpoledne. Naše Jitka s Katkou měly opět vše pod kontrolou. :) Foto v odkaze.

Šesté zimní soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2015

Máte zájem o kvalitní fotbalové soustředění se zaměřením na brankáře pro Vašeho golmánka? Chcete pro něj to nejlepší, naučil se brankářskému řemeslu a aby zlepšoval své schopnosti a dovednosti? Chcete pro něj zážitek v krásném prostředí SC Nymburk, kde se tomu všemu za pomoci našich trenérů naučí a ještě si najde nové kamarády?
Pak tedy neváhejte a přihlaste gólmánka na šesté zimní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila! Více informací v odkaze.

Nymburk sobě - děti a mládež AFK na horách

Článek v Nymburském Deníku ze soustředění AFK Nymburk, které proběhlo v Jizerských horách, v Desné u Tanvaldu ve dnech 13.8. - 17.8.2014. :) Více v odkaze.

Fotografie: AFK Nymburk - Jizerské Hory, Desná u Tanvaldu, 13.8. - 17.8.2014

Soustředění přípravky AFK Nymburk proběhlo v krásném prostředí Desné u Tanvaldu v Jizerských horách. Trénovalo se jak na trávě, tak v tělocvičně. Více v odkaze.


Fotografie: Nový Hrozenkov 7.7. - 11.7.2014

Fotografie ze soustředění v Novém Hrozenkově. Více v odkaze.Fotografie a videa z letního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2014

Letní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila v Nymburce 2014 je již za námi. Proběhlo opět v nádherném areálu Sportovního centra Nymburk a nyní se ho zúčastnilo přes 35 brankářů. Bylo na nich znát, že brankářské řemeslo mají rádi a chtějí se v něm zlepšovat. Více v odkaze.
Na vydařené rozlučce hrály fotbal i maminky

Rok se s rokem sešel a na konci června fotbalový klub AFK Nymburk tradičně pořádal rozlučku. Na začátek si malí hráči ještě naposledy zatrénovali, ale pak již hráli proti maminkám a tatínkům. Nechybělo ani pití a halda jídla. :) Více v odkaze.

Prohlédněte si fotografie z rozlučky!


Dětský turnaj o pohár Františka Dítěte a Dětský den

Dne 1.6. se konal již druhý ročník Dětského dne na AFK Nymburk. Za přispění Města Nymburk také proběhl turnaj přípravek o putovní pohár Františka Dítěte. :) Více v odkaze.

Brankářský trénink BFŠ - TJ AFK Nymburk - 24.6.2014

Fotografie z tréninku BFŠ Jana Chrastila na TJ AFK Nymburk dne 24.6.20144. Posledních trénink před prázdninami. :) Foto v odkaze.


Fotografie z rozlučky AFK Nymburk (23.6.2014)

Rok se s rokem sešel, máme tu opět konec června a s ním tradičně neodmyslitelnou rozlučku. Hráči minipřípravky AFK Nymburk si jí zasloužili, ale i když se jednalo o rozlučku, tak na začátek se neopomnělo na trénink. Rozvička, výklus, sprint, práce s míčem a další cvičení, co mladý fotbalista potřebuje. :) Více v odkaze.
Turnaj Kostelní Lhota - 21.6.2014

Fotografie z turnaje v Kostelní Lhotě ze dne 21.6.2014 :) Foto v odkaze.Brankářský trénink BFŠ - TJ AFK Nymburk - 17.6.2014

Fotografie z tréninku BFŠ Jana Chrastila na TJ AFK Nymburk dne 17.6.20144. Jeden z posledních tréninků před prázdninami, ale i tak do něj dali naši svěřenci vše a snažili se od první do poslední minuty. :) Foto v odkaze.

Martin Krob je čaroděj! Úžasně zlikvidovaná penalta!

Martin Krob je čaroděj! Náš svěřenec v utkání starších žáků, kdy chytal za svůj Mělník, proti Benátkám zlikvidoval, v poslední minutě za stavu 0:0, až neuvěřitelným způsobem penaltu! 3x doráženou! BFŠ Jana Chrastila je na něj VELICE pyšná! Krásná ukázka zachování klidu, koncentrace a mrštnosti. Tedy toho, co brankáře učíme. :) Video v odkaze.Brankářský trénink BFŠ - TJ Čechie Dubeč - 10.4.2014

Fotografie z tréninku BFŠ Jana Chrastila na TJ Čechie Dubeč dne 10.4.2014. Jeden z prvních tréninků, které jsou rozděleny na mladší a starší žáky, se povedl a věříme, že si z něj brankáři odnesli plno hodnotných věcí a již se těší na další trénink. :) Foto v odkaze.
Zuzka Kožuriková zářila ve Spartě!

Naše svěřenkyně Zuzka Kožuriková zářila ve Spartě a to jak na postu brankářském, tak na postu hráčském, jelikož Spartě až vykopala první místo! Jak se jí vedlo si můžete přečíst v článku jejího domovského klubu AFK Nymburk. Více v odkaze.
Brankářský trénink BFŠ - TJ AFK Nymburk - 18.3.2014

Fotografie z tréninku BFŠ Jana Chrastila na TJ AFK Nymburk dne 18.3.2014. I přes nepříznivé, deštivé počasí se nás sešlo dost a přijeli i brankáři z Kolína a dalších klubů. Hlavní trenér Jan Chrastil dal klukům pěkně do těla, což jim očividně vůbec nevadilo a naopak si trénink užívali. :) Foto v odkaze.
Další fotografie z třídenního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2014

Přinášíme vám dalších 45 fotografií z třídenního soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila, které se odehrálo v Nymburce ve dnech 7.3. až 9.3.2014. Více v odkaze.

4 ocenění pro Josefa Špitálského

Náš svěřenec Pepa Špitálský z Viktorky za jeden měsíc nasbíral nádherné 4 ocenění nejlepšího brankáře turnaje! A to jak s ročníkem 2004, tak s ročníkem 2004. Tréninků má podle jeho slov až až a jak je vidět, vrací se mu to v podobě úspěchů! Více v odkaze.
Ocenění pro Ondru Němce

Nášemu svěřeneci, Ondřejovi Němecovi ze AFK Spartak Kbely zřejmě dobrá zimní forma vydržela a na dalším silně obsazeném turnaji ročníku 2004 ve Zbuzanech 9.3.2014 byl opět vyhlášen NEJLEPŠÍHO BRANKÁŘE turnaje, za což mu velice gratulujeme! Více v odkaze.
Fotografie z třídenního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2014

Třídenní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila se odehrálo stejně jako zimní soustředění v Nymburce. A to ve dnech 7.3. až 9.3.2014. Zúčastnilo se ho na 8 statečných brankářů. Statečných proto, protože zátěž byla, vzhledem k jen třím dnům, veliká. Ale všichni zvládni na jedničku, až někdy i lépe, než trenér očekával a za to klobouk dolů a jen tak dál! Více v odkaze.Ocenění pro Josefa Vaňka

A další ocenění pro našeho svěřenece Josefa Vaňka! Tentokrát z halového turnaje Scamo Cup 2014, který se odehrál 22.2.2014 v Mostě a kde byl Pepa opět oceněn jako nejlepší brankář celého turnaje! Více v odkaze.

Ocenění pro Ondru Němce

Náš svěřenec, Ondřej Němec z AFK Spartak Kbely si připsal hned dva úspěchy! Na turnaji ročníku 2004 ve Zbuzanech dne 16.2.2014, jehož se zúčastnilo 11 mužstev, odešel s cenou za NEJLEPŠÍHO BRANKÁŘE turnaje, za což mu velice gratulujeme! Více v odkaze.
Ocenění pro sourozence Kožurikovi

Hned dvojitý úspěch si v únoru připsali naši svěřenci, sourozenci Kožurikovi! O první úspěch se postaral David Kožurik, brankář SK Polaban Nymburk, když halovém turnaji v minikopané SCNB dne 8.2.2014 získal ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje! A to v kategorii U12-U13! Více v odkaze.
Ocenění pro Petra Vilda

Další ocenění pro našeho svěřence! Tentokrát pro Petra Vilda z TJ Kamenné Zboží! Jeho tým sice v turnaji v Benátkách nad Jizerou starší přípravky dne 2.2.2014. obsadil třetí příčku, ale Petr v roli útočníka, na lehčí soupeře, vstřelil několik branek a na silnejší soupeře šel do brány. A právě jeho skvělé výkony v bráně mu vynesly ocenění NEJLEPŠÍHO BRANKÁŘE turnaje! Více v odkaze.Sedmé letní soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2014

Máte zájem o kvalitní fotbalové soustředění se zaměřením na brankáře pro Vašeho golmánka? Chcete pro něj to nejlepší, naučil se brankářskému řemeslu a aby zlepšoval své schopnosti a dovednosti? Chcete pro něj zážitek v krásném prostředí SC Nymburk, kde se tomu všemu za pomoci našich trenérů naučí a ještě si najde nové kamarády?
Pak tedy neváhejte a přihlaste gólmánka na sedmé letní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila! Více informací v odkaze.

Gólmani měli fušku, trénovali čtyřikrát denně

Brankařská fotbalové škola Jana Chrastila opět v Nymburském deníku! Článek obsahuje stručné shrnutí brankářského zimního fotbalového soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2014! Ještě jednou děkujeme všem zúčastněným za krásný a bezproblémový průběh!
Fotografie a videa ze zimního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2014

Další zimní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila v Nymburce je za námi. Již tradičně proběhlo v krásném a konfortním Sportovním centru Nymburk a zúčastnilo se ho na 21 brankářů, kteří i přes zimní, až mrazivé, počasí neztuhli, ale naopak dávali do tréninků co mohli. Přinášíme Vám fotografie z jednotlivých dnů a také samozřejmě i video sestřihy, které jsou nahrány na Youtube v HD kvalitě. Pokud jste se tedy na zimní soustředění nedostali, můžete se aspoň podívat jak soustředění vypadalo a v létě 2014 být s námi také. :) Více v odkaze.

Aktuální foto z hřiště v SC Nymburk

Již zítra začíná páté zimní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila ve Sportovním centru Nymburk 2014! A takto to vypadá na hřišti v SC Nymburk! :) Foto v odkaze.

Brankářský trénink BFŠ - TJ AFK Nymburk - 28.1.2014

Fotografie z tréninku BFŠ Jana Chrastila na TJ AFK Nymburk dne 28.1.2014. I přes menší počet jsme do tréninku dali všechno a neodpustili jsme si ani jeden míč! :) Foto v odkaze.

Ocenění pro Zuzku Kožurikovou

Hezký rozjezd roku 2014 si pro sebe připravila i naše svěřenkyně Zuzka Kožuriková! Po minulém turnaji v Odolene Vodě, kde vyhrála cenu pro nejlepšího hráče turnaje, si po fantastickém výkonu na turnaji ve Zbuzanech, v dresu FK Viktoria Žižkov, došla pro cenu za nejlepšího brankaře turnaje! Více v odkaze.
2 ocenění pro Josefa Vaňka

Hezké ukončení roku 2013 si pro sebe připravil náš svěřenec Josef Vaněk! Z turnaje 24.11.2013 v Králově Dvoře si odvezl ocenění za nejlepšího brankaře a jeho tým Motorlet... Více v odkaze.

NAVŠTĚVUJÍ NÁS Z KLUBŮ
FK Brandýs-Boleslav   TJ AFK Nymburk   FK Viktoria Žižkov   SK Polaban Nymburk   FK Mladá Boleslav   Bohemians Praha   FK Kolín   FK Slovan Lysá   FC Tempo Praha   FK Loučeň

FC Přední Kopanina   SK Moutnice   Tatran Bohunice Brno   SK Slaný   FK Dukla Praha   FC Graffin Vlašim   SK Kosmonosy   AFK Milovice   AFK Pečky   FK OEZ Letohrad

FK Pelhřimov   SK Union Čelákovice   SK Jičín   TJ Sokol Kounice   SK Úvaly   SK Úvaly   1.FC Slovácko   FC Mělník   FC Milevsko   FC Svratka Brno

FC Vsetín   FK Baumit Jablonec   FK Klánovice   FK Kolín   FK Pěnčín Turnov   FK Újezd na Lesy   FK-Litol   FK Motorlet   SK Hanácká Slavia Kroměříž   SK Kamenné Zboží

SK Zeleneč   Sokol Jestřabí Lhota   Sparta Kutná Hora   Spartak Příbram   TJ Čechie Dubeč   TJ Hana Prostějov   VISTA Blackwatch   BFŠ Jana Chrastila  

Copyright © Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila 2008 - 2022 | www.brankarskaskola.cz | Všechna práva vyhrazena. | Kontakt: jan.chrastil@seznam.cz | patrik.chrastil@seznam.cz