TJ Spartak Hrdlořezy Treninky TJ Sokol Dobré Pole
O BRANKÁŘSKÉ ŠKOLE
PLACKY BFŠ
Placky BFŠ
OCENĚNÍ BRANKÁŘI
Ocenění brankářů
SPŘÁTELÉ WEBY
keepersport.cz - fotbalový e-shop

AFK Nymburk - Poslední trénink v roce (18.12.2014)

Dne 18.12.2014 proběhl poslední letošní trénink našich borců z AFK Nymburk. Byl veden v oddychovém tempu, ale přesto s nasazením všech zúčastněných hráčů i jejich skvělého trenéra J. Chrastila. Na konec trenér obdaroval každého hráče pěknými dárky, které pro ně připravil, popřáli si bohatého Ježíška a mnoho úspěchů v Novém roce a s tím, že už se těší na další trénink se rozešli užívat vánoční přestávku. Přejeme všem krásné prožití vánočních svátků, bohatého Ježíška a mnoho osobních, pracovních a sportovních úspěchů v Novém roce 2015.

AFK Nymburk - Milovice B (5.11.2014)

Neporazitelnost potvrzena! Na dnešní zápas s týmem Milovic přivedl naše mužstvo neporažených (jednu prohru nepočítáme, protože i nejlepší občas nemají svůj den), náš skvělý trenér J. Chrastil s cílem potvrdit svou nadvládu v podzimní části soutěže. Svého cíle dosáhli,když porazili soupeře hladce 8:4. Více v odkaze.
AFK Nymburk - Poděbrady (8.10.2014)

I přes vysokou výhru v prním kole jsme nenechali nic náhodě a trenér J.Chrastil nominoval nejen své zkušené hráče, ale i naše nejmladší. Na začátek zápasu, aby poznal sílu soupeře, trenér nasadil nejzkušenější hráče, poté posílal do hry i naše nejmenší, aby začali získávat zkušenosti. Díky dodržování pokynů svého trenéra a bojovností celého týmu jsme vcelku lehce a zaslouženě vyhráli 18:2. Opět se hrálo za výborné kulisy skandujících fanoušků obou týmů, kterým tímto velice děkujeme! Katka Foto v odkaze.

AFK Nymburk - Loučeň (1.10.2014)

Ve středu 1.10. přijel na 2. kolo podzimní části soutěže tým Loučeně. Náš tým se svým trenérem J. Chrastilem věděl, že se soupeř bude snažit jim vrátit porážku z prvního kola. Nenechali tedy trénink a zápas náhodě a svým nasazením porazili svého soupeře 8:3. Počasí se také vydařilo a mezi fanoušky opět panovala skvělá nálada. Blahopřejeme. Katka. Foto v odkaze.1. ročník turnaje o pohár AFK Nymburk (28.9.2014)

Nedělní turnaj konaný na našem pěkném stadionu AFK NYMBURK se díky našemu skvělému realizačnímu týmu povedl na jedničku. Zůčastnilo se ho 7 týmů. Více v odkaze.

AFK Nymburk - Kovanice (24.9.2014)

První neúspěch. Dnešní zápas s týmem SK Kovanice, na který přivezl náš skvělý trenér J.Chrastil svůj tým, byl boj dvou silných a vyrovnaných mužstev. Po vcelku vlažném začátku se našim hráčům podařilo vstřelit vedoucí branku, ale soupeř nezaváhal. Srovnal skóre a navíc přidal další dva góly. Naši borci však nesložili zbraně a v rychlém sledu vyrovnali a v závěru poločasu přidali vedoucí gól (4:3). Více v odkaze.


AFK Nymburk - Milovice B (17.9.2014)

Další vítězství neporazitelného týmu! V dnešním utkání, proti silnému týmu AFK Milovice B, se naše mužstvo opět představilo svojí, stále se zlepšující, hrou. Během prvního poločasu ještě dokázalo mužstvo Milovic držet s naším týmem krok, ale v druhém se již ukázala fyzická i taktická síla našeho týmu, které už soupeř nestačil. Naši borci opět zaslouženě vyhráli 12:6! Borci, hráli jste skvěle a jsme na vás moc pyšní! Více v odkaze.


AFK Nymburk - Loučeň (12.9.2014)

Vítězná šnůra pokračuje! 12.9. přivezl náš trenér H.Chrastil svůj tým neporažených na další utkání, tentokrát s týmem FK Loučeň. A naši hráči, kteří pod jeho vedením herně rostou den ze dne víc a víc, opět nezaváhali a s dodržením jeho pokynů porazili výborné mužstvo FK Loučeň 5:2. Bylo to krásné a vyrovnané utkání, ve kterém nakonec zvítězila technická i fyzická připravenost našich malých nadějí. Více v odkaze.


AFK Nymburk - Straky B (10.9.2014)

Naši malí bojovníci pod vedením trenéra Jana Chrastila dnes opět vybojovali vítězství.( 9:6 ) nad týmem Straky B! V prvním poločase jsme vedli 4:1. Po přestávce se však dostavila lehká euforie ze snadného vedení, která vedla ke snížení tempa i koncentrace našich borců a to dovolilo soupeři nás dohnat na rozdíl jedné branky. Více v odkaze.Brankářský trénink BFŠ - TJ AFK Nymburk - 9.9.2014

První trénink AFK Nymburk, který proběhl dne 9.9.2014, je za námi. Brankáři, i přes prázdninovou pauzu, do něj vlétli po hlavě a podávali skvělé výkony. Věříme, že na dalších trénincích to bude ještě lepší a lepší! :) Foto v odkaze.

AFK Nymburk - Poděbrady B (3.9.2014)

Dnešní zápas v Poděbradech se našim borcům povedl, vyhráli jsme 16 : 0! Družstvo Poděbrad bylo naším dobrým a šikovným soupeřem. Naši hráči se snažili držet pokynů svého SUPER trenéra Honzy a nejen bezhlavě střílet na bránu, ale přihrávat si a po té zakončovat střelou do brány. Tak jak to má být. Byl to fotbal na který se dobře koukalo a rodiče našich malých borců byli dobrými fanoušky. Počasí nám také přálo, bylo krásné slunečné odpoledne. Naše Jitka s Katkou měly opět vše pod kontrolou. :) Foto v odkaze.

Fotografie: AFK Nymburk - Jizerské Hory, Desná u Tanvaldu, 13.8. - 17.8.2014

Soustředění přípravky AFK Nymburk proběhlo v krásném prostředí Desné u Tanvaldu v Jizerských horách. Trénovalo se jak na trávě, tak v tělocvičně. Více v odkaze.


Fotografie: Nový Hrozenkov 7.7. - 11.7.2014

Fotografie ze soustředění v Novém Hrozenkově. Více v odkaze.Fotografie a videa z letního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2014

Letní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila v Nymburce 2014 je již za námi. Proběhlo opět v nádherném areálu Sportovního centra Nymburk a nyní se ho zúčastnilo přes 35 brankářů. Bylo na nich znát, že brankářské řemeslo mají rádi a chtějí se v něm zlepšovat. Více v odkaze.
Brankářský trénink BFŠ - TJ AFK Nymburk - 24.6.2014

Fotografie z tréninku BFŠ Jana Chrastila na TJ AFK Nymburk dne 24.6.20144. Posledních trénink před prázdninami. :) Foto v odkaze.


Fotografie z rozlučky AFK Nymburk (23.6.2014)

Rok se s rokem sešel, máme tu opět konec června a s ním tradičně neodmyslitelnou rozlučku. Hráči minipřípravky AFK Nymburk si jí zasloužili, ale i když se jednalo o rozlučku, tak na začátek se neopomnělo na trénink. Rozvička, výklus, sprint, práce s míčem a další cvičení, co mladý fotbalista potřebuje. :) Více v odkaze.
Turnaj Kostelní Lhota - 21.6.2014

Fotografie z turnaje v Kostelní Lhotě ze dne 21.6.2014 :) Foto v odkaze.Brankářský trénink BFŠ - TJ AFK Nymburk - 17.6.2014

Fotografie z tréninku BFŠ Jana Chrastila na TJ AFK Nymburk dne 17.6.20144. Jeden z posledních tréninků před prázdninami, ale i tak do něj dali naši svěřenci vše a snažili se od první do poslední minuty. :) Foto v odkaze.

Brankářský trénink BFŠ - TJ Čechie Dubeč - 10.4.2014

Fotografie z tréninku BFŠ Jana Chrastila na TJ Čechie Dubeč dne 10.4.2014. Jeden z prvních tréninků, které jsou rozděleny na mladší a starší žáky, se povedl a věříme, že si z něj brankáři odnesli plno hodnotných věcí a již se těší na další trénink. :) Foto v odkaze.
Brankářský trénink BFŠ - TJ AFK Nymburk - 18.3.2014

Fotografie z tréninku BFŠ Jana Chrastila na TJ AFK Nymburk dne 18.3.2014. I přes nepříznivé, deštivé počasí se nás sešlo dost a přijeli i brankáři z Kolína a dalších klubů. Hlavní trenér Jan Chrastil dal klukům pěkně do těla, což jim očividně vůbec nevadilo a naopak si trénink užívali. :) Foto v odkaze.
Další fotografie z třídenního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2014

Přinášíme vám dalších 45 fotografií z třídenního soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila, které se odehrálo v Nymburce ve dnech 7.3. až 9.3.2014. Více v odkaze.

Fotografie z třídenního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2014

Třídenní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila se odehrálo stejně jako zimní soustředění v Nymburce. A to ve dnech 7.3. až 9.3.2014. Zúčastnilo se ho na 8 statečných brankářů. Statečných proto, protože zátěž byla, vzhledem k jen třím dnům, veliká. Ale všichni zvládni na jedničku, až někdy i lépe, než trenér očekával a za to klobouk dolů a jen tak dál! Více v odkaze.Fotografie a videa ze zimního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2014

Další zimní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila v Nymburce je za námi. Již tradičně proběhlo v krásném a konfortním Sportovním centru Nymburk a zúčastnilo se ho na 21 brankářů, kteří i přes zimní, až mrazivé, počasí neztuhli, ale naopak dávali do tréninků co mohli. Přinášíme Vám fotografie z jednotlivých dnů a také samozřejmě i video sestřihy, které jsou nahrány na Youtube v HD kvalitě. Pokud jste se tedy na zimní soustředění nedostali, můžete se aspoň podívat jak soustředění vypadalo a v létě 2014 být s námi také. :) Více v odkaze.

Aktuální foto z hřiště v SC Nymburk

Již zítra začíná páté zimní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila ve Sportovním centru Nymburk 2014! A takto to vypadá na hřišti v SC Nymburk! :) Foto v odkaze.

Brankářský trénink BFŠ - TJ AFK Nymburk - 28.1.2014

Fotografie z tréninku BFŠ Jana Chrastila na TJ AFK Nymburk dne 28.1.2014. I přes menší počet jsme do tréninku dali všechno a neodpustili jsme si ani jeden míč! :) Foto v odkaze.

NAVŠTĚVUJÍ NÁS Z KLUBŮ
FK Brandýs-Boleslav   TJ AFK Nymburk   FK Viktoria Žižkov   SK Polaban Nymburk   FK Mladá Boleslav   Bohemians Praha   FK Kolín   FK Slovan Lysá   FC Tempo Praha   FK Loučeň

FC Přední Kopanina   SK Moutnice   Tatran Bohunice Brno   SK Slaný   FK Dukla Praha   FC Graffin Vlašim   SK Kosmonosy   AFK Milovice   AFK Pečky   FK OEZ Letohrad

FK Pelhřimov   SK Union Čelákovice   SK Jičín   TJ Sokol Kounice   SK Úvaly   SK Úvaly   1.FC Slovácko   FC Mělník   FC Milevsko   FC Svratka Brno

FC Vsetín   FK Baumit Jablonec   FK Klánovice   FK Kolín   FK Pěnčín Turnov   FK Újezd na Lesy   FK-Litol   FK Motorlet   SK Hanácká Slavia Kroměříž   SK Kamenné Zboží

SK Zeleneč   Sokol Jestřabí Lhota   Sparta Kutná Hora   Spartak Příbram   TJ Čechie Dubeč   TJ Hana Prostějov   VISTA Blackwatch   BFŠ Jana Chrastila  

Copyright © Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila 2008 - 2022 | www.brankarskaskola.cz | Všechna práva vyhrazena. | Kontakt: jan.chrastil@seznam.cz | patrik.chrastil@seznam.cz