TJ Spartak Hrdlořezy Treninky TJ Sokol Dobré Pole
O BRANKÁŘSKÉ ŠKOLE
PLACKY BFŠ
Placky BFŠ
OCENĚNÍ BRANKÁŘI
Ocenění brankářů
SPŘÁTELÉ WEBY
keepersport.cz - fotbalový e-shop

Letní soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2024

Máte zájem o kvalitní fotbalové soustředění se zaměřením na brankáře pro Vašeho golmánka? Máte zájem o soustředění, podle množství ohlasů, u nejlepší brankářské fotbalové školy v České Republice? Chcete pro něj to nejlepší, aby se naučil brankářskému řemeslu a zlepšoval své schopnosti a dovednosti?

Pak tedy neváhejte a přihlaste gólmánka na letní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila 2024! Více informací v odkaze.

INFORMACE A PŘIHLÁŠKA

Poděkování od Marešových

Brankářské fotbalové škole Jana Chrastila přišla od rodiny Marešových krásná zpráva plná chvály. Velice nás jejich slova potěšila a mnohokrát děkujeme za podporu! :). Více v odkaze.

Fotografie z letního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2022

Letní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila v Nymburce 2022 je již za námi. Tradičně proběhl v areálu Sportovního centra Nymburk, které zajišťuje veškerý komfort, který potřebujeme. Přinášíme Vám fotografie i se společnými fotografiemi. Pokud jste se tedy na letní soustředění nedostali, můžete se aspoň podívat jak soustředění vypadalo a v zimě 2022 být s námi také. :) Více v odkaze.

Fotografie z letního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2021

Letní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila v Nymburce 2021 je již za námi. Tradičně proběhl v areálu Sportovního centra Nymburk, které zajišťuje veškerý komfort, který potřebujeme. Přinášíme Vám fotografie i se společnými fotografiemi. Pokud jste se tedy na letní soustředění nedostali, můžete se aspoň podívat jak soustředění vypadalo a v zimě 2022 být s námi také. :) Více v odkaze.

Fotografie z letního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2020 - 2. turnus

Druhé turnus letního soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila v Nymburce 2020 je také již za námi. Tradičně proběhl v areálu Sportovního centra Nymburk, které zajišťuje veškerý komfort, který potřebujeme. Přinášíme Vám fotografie z jednotlivých dnů i se společnými fotografiemi. Pokud jste se tedy na letní soustředění nedostali, můžete se aspoň podívat jak soustředění vypadalo a v zimě 2021 být s námi také. :) Více v odkaze.

Fotografie z letního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2020 - 1. turnus

První turnus letního soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila je za námi. Jako každý půlrok, tak i nyní proběhlo v areálu SC Nymburk, který nám poskytuje veškerý komfort. Přinášíme Vám fotografie z jednotlivých dnů i se společnými fotografiemi. Pokud jste se tedy na letní soustředění nedostali, můžete se aspoň podívat jak soustředění vypadalo a v zimě 2021 být s námi také. :) Více v odkaze.

Martin Červene ve videu e-sportshop.cz

Náš svěřenec Martin Červenec z SK Dynamo České Budějovice Akademie se objevil v soutěži webu e-sportshop.cz!

Ten společně s mcompanies.cz a SK Dynamo pořádá soutěž o brankářské rukavice Select 88 Pro Grip a právě Martin je ve videu testuje. :)

Na video se můžete podívat zde: facebook.com/watch/?v=587596578528156

Ocenění pro Dominika Nerada

Další ocenění našeho svěřence Dominika Nerada z AFK Slavoj Podolí! Se svým týmem získal první místo v halovém turnaji v Příbrami s celkovým skóre 35:2 a Dominik získal ocenění pro nejlepšího brankáře! Velice mu gratulujeme, přejeme mnoho dalších úspěchů a velice děkujeme za zaslání fotografií! :) Více v odkaze.

Oravská brankárska škola už objavila prvé veľké talenty

Článek, který sdílela Oravská brankárska škola nás velmi potěšil. Jsme velice rádi, že můžeme být a jsme Oravské školy partneři. :) Děkujeme! Více v odkaze.

Pár fotografií z AFK Slavoj Podolí - SK Střešovice

Dostali jsme pár fotografií od rodiny Neradových ze sobotního zápasu AFK Slavoj Podolí - SK Střešovice. Více v odkaze.

Ocenění pro Ibrahima Mahmooda

Po dlouhé době další zaslané ocenění! Náš svěřenec Ibrahim Mahmood z TJ Slavia Radonice získal ocenění za nejlepšího brankáře turnaje na turnaji přípravek (ročník 2009/2008) na hřišti FK Avia Čakovice. Více v odkaze.

Ocenění pro Dominika Nerada

Náš svěřenec Dominik Nerad z AFK Slavoj Podolí si hned na začátek roku zapsal ocenění za nejlepšího brankáře turnaje. Velice mu blahopřejeme, děkujeme za zaslání fotografií a přejeme spousty dalších úspěchů! :) Více v odkaze.

NAVŠTĚVUJÍ NÁS Z KLUBŮ
FK Brandýs-Boleslav   TJ AFK Nymburk   FK Viktoria Žižkov   SK Polaban Nymburk   FK Mladá Boleslav   Bohemians Praha   FK Kolín   FK Slovan Lysá   FC Tempo Praha   FK Loučeň

FC Přední Kopanina   SK Moutnice   Tatran Bohunice Brno   SK Slaný   FK Dukla Praha   FC Graffin Vlašim   SK Kosmonosy   AFK Milovice   AFK Pečky   FK OEZ Letohrad

FK Pelhřimov   SK Union Čelákovice   SK Jičín   TJ Sokol Kounice   SK Úvaly   SK Úvaly   1.FC Slovácko   FC Mělník   FC Milevsko   FC Svratka Brno

FC Vsetín   FK Baumit Jablonec   FK Klánovice   FK Kolín   FK Pěnčín Turnov   FK Újezd na Lesy   FK-Litol   FK Motorlet   SK Hanácká Slavia Kroměříž   SK Kamenné Zboží

SK Zeleneč   Sokol Jestřabí Lhota   Sparta Kutná Hora   Spartak Příbram   TJ Čechie Dubeč   TJ Hana Prostějov   VISTA Blackwatch   BFŠ Jana Chrastila  

Copyright © Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila 2008 - 2022 | www.brankarskaskola.cz | Všechna práva vyhrazena. | Kontakt: jan.chrastil@seznam.cz | patrik.chrastil@seznam.cz