TJ Spartak Hrdlořezy Treninky TJ Sokol Dobré Pole
O BRANKÁŘSKÉ ŠKOLE
PLACKY BFŠ
Placky BFŠ
OCENĚNÍ BRANKÁŘI
Ocenění brankářů
SPŘÁTELÉ WEBY
keepersport.cz - fotbalový e-shop

Futbaloví brankári mali tréningy ako v Slavii Praha

Dostali jsme fotografie z dalšího brankářského kempu pod vedením Oravské brankárské školy ve spolupráci s naší Brankářskou fotbalovou školou Jana Chrastila. Probíhal v penzionu Solisko ve městě Zázrivá na Slovensku. Vzájemná spolupráce má tak za sebou další soustředění, kde jsme se společně snažili předat brankářům své zkušenosti brankářského fotbalového řemesla. :) Více v odkaze.

Poděkování od paní Kolandové

Vždy nás velice potěší, když brankáři odjíždějí z našich soustředění a tréninků nadšeni. Když si pamatují i po jejich skončení, co je dobře a špatně a se zájmem o tom při prohlížení fotografií vypráví rodičům. A pokud si někdo naší práce cení až tak, že nás zve do svého domova, tak jsme velice rádi. Více v odkaze.

Desáté zimní soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2019

Máte zájem o kvalitní fotbalové soustředění se zaměřením na brankáře pro Vašeho golmánka? Máte zájem o soustředění, podle množství ohlasů, u nejlepší brankářské fotbalové školy v České Republice? Chcete pro něj to nejlepší, aby se naučil brankářskému řemeslu a zlepšoval své schopnosti a dovednosti?

Pak tedy neváhejte a přihlaste gólmánka na deváté zimní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila! Více informací v odkaze.

Fotografie z letního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2018 - 2.turnus

Máme za sebou i druhý turnus letního soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila v Nymburce 2018. Stejně jako turnus první proběhl v areálu SC Nymburk, který, jako každé soustředění, nám poskytuje vše, co naše soustředění potřebuje. Přinášíme Vám fotografie z jednotlivých dnů a také samozřejmě i video sestřihy, které jsou nahrány na Youtube v HD kvalitě. Pokud jste se tedy na zimní soustředění nedostali, můžete se aspoň podívat jak soustředění vypadalo a v zimě 2019 být s námi také. :) Více v odkaze.

Fotografie z letního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2018 - 1.turnus

První turnus letního soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila v Nymburce 2018 je již za námi. Tradičně proběhl v areálu Sportovního centra Nymburk, které zajišťuje veškerý komfort, který potřebujeme. Přinášíme Vám fotografie z jednotlivých dnů a také samozřejmě i video sestřihy, které jsou nahrány na Youtube v HD kvalitě. Pokud jste se tedy na zimní soustředění nedostali, můžete se aspoň podívat jak soustředění vypadalo a v zimě 2019 být s námi také. :) Více v odkaze.

Fotografie ze soustředění brankářské školy na Oravské Porubě 2018

Dostali jsme fotografie z dalšího jarního brankářského kempu pod vedením Oravské brankárské školy ve spolupráci s naší Brankářskou fotbalovou školou Jana Chrastila. Probíhal v Kemp Tília Gäceľ, Oravská Poruba, Dolný Kubín. Vzájemná spolupráce má tak za sebou další soustředění, kde jsme se společně snažili předat brankářům své zkušenosti brankářského fotbalového řemesla. :) Více v odkaze.

Jedenácté letní soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2018 - 2 TERMÍNY!

Máte zájem o kvalitní fotbalové soustředění se zaměřením na brankáře pro Vašeho golmánka? Máte zájem o soustředění, podle množství ohlasů, u nejlepší brankářské fotbalové školy v České Republice? Chcete pro něj to nejlepší, aby se naučil brankářskému řemeslu a zlepšoval své schopnosti a dovednosti?

Pak tedy neváhejte a přihlaste gólmánka na desáté letní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila! Více informací v odkaze.

Informace a přihláška - 1.termín | Informace a přihláška - 2.termín

Fotografie a videa ze zimního soustředění BFŠ v Nymburce 2018

Další zimní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila je za námi. Jako každý půlrok, tak i nyní proběhlo v areálu SC Nymburk, který nám poskytuje veškerý komfort. Přinášíme Vám fotografie z jednotlivých dnů a také samozřejmě i video sestřihy, které jsou nahrány na Youtube v HD kvalitě. Pokud jste se tedy na zimní soustředění nedostali, můžete se aspoň podívat jak soustředění vypadalo a v létě 2018 být s námi také. :) Více v odkaze.

Kalendář pro rok 2018 k 10. výročí BFŠ Jana Chrastila

Máme pro vás skvělou novinku, kterou jistě ocení mnozí z vás! Připravili jsme pro vás k našemu 10. výročí Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila krásný kalendář, který věříme bude ozdobou na vašem stole. :) Více v odkaze.

NAVŠTĚVUJÍ NÁS Z KLUBŮ
FK Brandýs-Boleslav   TJ AFK Nymburk   FK Viktoria Žižkov   SK Polaban Nymburk   FK Mladá Boleslav   Bohemians Praha   FK Kolín   FK Slovan Lysá   FC Tempo Praha   FK Loučeň

FC Přední Kopanina   SK Moutnice   Tatran Bohunice Brno   SK Slaný   FK Dukla Praha   FC Graffin Vlašim   SK Kosmonosy   AFK Milovice   AFK Pečky   FK OEZ Letohrad

FK Pelhřimov   SK Union Čelákovice   SK Jičín   TJ Sokol Kounice   SK Úvaly   SK Úvaly   1.FC Slovácko   FC Mělník   FC Milevsko   FC Svratka Brno

FC Vsetín   FK Baumit Jablonec   FK Klánovice   FK Kolín   FK Pěnčín Turnov   FK Újezd na Lesy   FK-Litol   FK Motorlet   SK Hanácká Slavia Kroměříž   SK Kamenné Zboží

SK Zeleneč   Sokol Jestřabí Lhota   Sparta Kutná Hora   Spartak Příbram   TJ Čechie Dubeč   TJ Hana Prostějov   VISTA Blackwatch   BFŠ Jana Chrastila  

Copyright © Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila 2008 - 2022 | www.brankarskaskola.cz | Všechna práva vyhrazena. | Kontakt: jan.chrastil@seznam.cz | patrik.chrastil@seznam.cz