TJ Spartak Hrdlořezy Treninky TJ Sokol Dobré Pole
O BRANKÁŘSKÉ ŠKOLE
PLACKY BFŠ
Placky BFŠ
OCENĚNÍ BRANKÁŘI
Ocenění brankářů
SPŘÁTELÉ WEBY
keepersport.cz - fotbalový e-shop

Oravská brankárska škola už objavila prvé veľké talenty

Článek, který sdílela Oravská brankárska škola nás velmi potěšil. Jsme velice rádi, že můžeme být a jsme Oravské školy partneři. :) Děkujeme! Více v odkaze.

Fotografie z letního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2019 - 2. turnus

Druhý turnus letního soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila je za námi. Jako každý půlrok, tak i nyní proběhlo v areálu SC Nymburk, který nám poskytuje veškerý komfort. Přinášíme Vám fotografie z jednotlivých dnů i se společnými fotografiemi. Pokud jste se tedy na zimní soustředění nedostali, můžete se aspoň podívat jak soustředění vypadalo a v zimě 2020 být s námi také. :) Více v odkaze.

Jedenácté zimní soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2020

Máte zájem o kvalitní fotbalové soustředění se zaměřením na brankáře pro Vašeho golmánka? Máte zájem o soustředění, podle množství ohlasů, u nejlepší brankářské fotbalové školy v České Republice? Chcete pro něj to nejlepší, aby se naučil brankářskému řemeslu a zlepšoval své schopnosti a dovednosti?

Pak tedy neváhejte a přihlaste gólmánka na jedenácté zimní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila! Více informací v odkaze.

Fotografie z letního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2019 - 1. turnus

První turnus letního soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila je za námi. Jako každý půlrok, tak i nyní proběhlo v areálu SC Nymburk, který nám poskytuje veškerý komfort. Přinášíme Vám fotografie z jednotlivých dnů i se společnými fotografiemi. Pokud jste se tedy na zimní soustředění nedostali, můžete se aspoň podívat jak soustředění vypadalo a v zimě 2020 být s námi také. :) Více v odkaze.

Pár fotografií z AFK Slavoj Podolí - SK Střešovice

Dostali jsme pár fotografií od rodiny Neradových ze sobotního zápasu AFK Slavoj Podolí - SK Střešovice. Více v odkaze.

Ocenění pro Ibrahima Mahmooda

Po dlouhé době další zaslané ocenění! Náš svěřenec Ibrahim Mahmood z TJ Slavia Radonice získal ocenění za nejlepšího brankáře turnaje na turnaji přípravek (ročník 2009/2008) na hřišti FK Avia Čakovice. Více v odkaze.

Fotografie a videa ze zimního soustředění BFŠ v Nymburce 2019

Další zimní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila je za námi. Jako každý půlrok, tak i nyní proběhlo v areálu SC Nymburk, který nám poskytuje veškerý komfort. Přinášíme Vám fotografie z jednotlivých dnů a také samozřejmě i video sestřihy, které jsou nahrány na Youtube v HD kvalitě. Pokud jste se tedy na zimní soustředění nedostali, můžete se aspoň podívat jak soustředění vypadalo a v létě 2019 být s námi také. :) Více v odkaze.

Ocenění pro Dominika Nerada

Náš svěřenec Dominik Nerad z AFK Slavoj Podolí si hned na začátek roku zapsal ocenění za nejlepšího brankáře turnaje. Velice mu blahopřejeme, děkujeme za zaslání fotografií a přejeme spousty dalších úspěchů! :) Více v odkaze.

Dvanácté letní soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2019 - 2 TERMÍNY!

Máte zájem o kvalitní fotbalové soustředění se zaměřením na brankáře pro Vašeho golmánka? Máte zájem o soustředění, podle množství ohlasů, u nejlepší brankářské fotbalové školy v České Republice? Chcete pro něj to nejlepší, aby se naučil brankářskému řemeslu a zlepšoval své schopnosti a dovednosti?

Pak tedy neváhejte a přihlaste gólmánka na dvanácté letní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila! Více informací v odkazech.

Informace a přihláška - 1.termín | Informace a přihláška - 2.termín

Přípravy na zimní soustředění SC Nymburk 2019 vrcholí!

Zimní soustředění BFŠ Jana Chrastila v SC Nymburk se nezadržitelně blíží a my to dobře víme. Celkem se vás přihlásilo přes 30, což je naprosto skvělé a o to větší cítíme zodpovědnost. Děkujeme za podporu a důvěru! :) Více v odkaze.

NAVŠTĚVUJÍ NÁS Z KLUBŮ
FK Brandýs-Boleslav   TJ AFK Nymburk   FK Viktoria Žižkov   SK Polaban Nymburk   FK Mladá Boleslav   Bohemians Praha   FK Kolín   FK Slovan Lysá   FC Tempo Praha   FK Loučeň

FC Přední Kopanina   SK Moutnice   Tatran Bohunice Brno   SK Slaný   FK Dukla Praha   FC Graffin Vlašim   SK Kosmonosy   AFK Milovice   AFK Pečky   FK OEZ Letohrad

FK Pelhřimov   SK Union Čelákovice   SK Jičín   TJ Sokol Kounice   SK Úvaly   SK Úvaly   1.FC Slovácko   FC Mělník   FC Milevsko   FC Svratka Brno

FC Vsetín   FK Baumit Jablonec   FK Klánovice   FK Kolín   FK Pěnčín Turnov   FK Újezd na Lesy   FK-Litol   FK Motorlet   SK Hanácká Slavia Kroměříž   SK Kamenné Zboží

SK Zeleneč   Sokol Jestřabí Lhota   Sparta Kutná Hora   Spartak Příbram   TJ Čechie Dubeč   TJ Hana Prostějov   VISTA Blackwatch   BFŠ Jana Chrastila  

Copyright © Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila 2008 - 2022 | www.brankarskaskola.cz | Všechna práva vyhrazena. | Kontakt: jan.chrastil@seznam.cz | patrik.chrastil@seznam.cz