TJ Spartak Hrdlořezy Treninky TJ Sokol Dobré Pole


O BRANKÁŘSKÉ ŠKOLE
PLACKY BFŠ
Placky BFŠ
OCENĚNÍ BRANKÁŘI
Ocenění brankářů
SPŘÁTELÉ WEBY
keepersport.cz - fotbalový e-shop

Ocenění pro Karla Pošíka

Krásný dárek k Vánocům si nadělil náš svěřenec Karel Pošík, který dne 19.12.2015 na turnaji v Milovicích byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje! Více v odkaze.


Poděkování od Čoupkových

Měsíc po druhém termínu letního soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila nám přišel od rodiny Čoupkových krásný email plný chvály. Velice nás jejich slova potěšila a mnohokrát děkujeme za podporu! Více v odkaze.

Sedmé zimní soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2016

Máte zájem o kvalitní fotbalové soustředění se zaměřením na brankáře pro Vašeho golmánka? Máte zájem o soustředění, podle množství ohlasů, u nejlepší brankářské fotbalové školy v České Republice? Chcete pro něj to nejlepší, aby se naučil brankářskému řemeslu a zlepšoval své schopnosti a dovednosti?

Pak tedy neváhejte a přihlaste gólmánka na sedmé zimní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila! Více informací v odkaze.

Fotografie z letního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2015 - 2.turnus

Druhý turnus letního soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila v Nymburce 2015 je již za námi. Stejně jako první turnus areálu Sportovního centra Nymburk zúčastnilo se ho přes 20 brankářů. I přes parné počasí dávali do tréninků vše i přes to, že jich byly denně čtyři a dosti náročné. Více v odkaze.
Fotografie z letního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2015 - 1.turnus

První turnus letního soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila v Nymburce 2015 je již za námi. Proběhl opět v nádherném areálu Sportovního centra Nymburk a zúčastnilo se ho přes 20 brankářů. Bylo na nich znát, že brankářské řemeslo mají rádi a chtějí se v něm zlepšovat. Více v odkaze.
Ocenění pro Vaška Holešovského

Z SK Polabanu Nymburk, za který chytá náš svěřenec Vašek Holešovský nám dorazila skvělá zpráva! Vašek dne 6.6.2015 na turnaji v Přerově nad Labem také konečně obdržel ocenění nejlepšího brankáře turnaje! Více v odkaze.

Ocenění pro Čendu Hurta

Náš svěřenec, Čenda Hurt, z FK Kolín boduje i v letošním roce!Získal ocenění nejlepšího brankáře na kvalifikačním turnaji Ondrášovka Cup. Kvalifikace se účastnilo 15 týmů! Velice blahopřejeme a přejeme další nespočet úspěchů! Foto v odkaze.
AFK Nymburk - Milovice B (15.4.2015)

Dnešní zápas na domácím hřišti, proti týmu AFK Milovice, vyšel našim hráčům fantasticky. Byly k vidění krásné fotbalové momenty, přesné nahrávky, rychlé breaky i góly. Naši borci se do svého soupeře z Milovic opřeli hned od úvodního hvizdu a po poločase 6:2 nenechali nikoho na pochybách o tom, kdo si dnes odnese 3 body. Všichni hráči, které nasadil trenér J.Chrastil do hry, si zápas užívali a bylo to znát na jejich výkonech. Více v odkaze.


AFK Nymburk - Straky B (8.4.2015)

Ve středu 8.4. jsme odehráli první mistrovské utkání druhé půle soutěže s našimi borci ve Strakách se Straky B. Počasí nebylo ještě moc ideální, ale přesto se našim klukům dařilo. Hned od začátku zápasu jsme hráli s nasazením. V prvním poločase jsme strakám nadělili 7 golů! Moc nás potěšilo, že i naši mladší borci měli možnost dát si také góly a tím si pozvednout sebevědomí. Více v odkaze.Ocenění pro Zuzku Kožurikovou

Hezký měsíc Březen roku 2015 si pro sebe připravila naše svěřenkyně Zuzka Kožuriková! Na turnaji MPŘ v SC Běchovice, kde hrála za pražskou Spartu, si dne 15.3.2015 vybojovala ocenění nejlepší brankářky turnaje! Více v odkaze.

AFK Nymburk - Turnaj OFS Nymburk (15.3.2015)

Tuto neděli jsme se opět sešli na turnaji OFS Nymburk s našimi oblíbenými týmy SK Hořátev, Polaban Nymburk, AFK Sadská, AFK Semice a Sokol Kostomlaty. Prvním zápasem jsme se moc nepředvedli, byla to velká škoda, prohráli jsme se Semicemi 0:2 a nejspíš jsme ještě trochu spali. Druhým zápasem (s nejslabším týmem turnaje kde jsou i nejmladší hráči) jsme se probrali a vyhráli 3:0. Více v odkaze.Mladí hráči ze sebe vydali všechno - Soustředění AFK Nymburk 2015

Nymburk – Mladí hráči z fotbalového klubu AFK Nymburk měli soustředění. Všichni dávali do tréninků, jak na trávě, tak v hale, vše co mohli. Hlavní trenér Jan Chrastil se svým hráčům po celý průběh soustředění věnoval, trpělivě vysvětloval a se svými asistenty se postaral o to, aby si každý ze soustředění odnesl co nejvíce... Více v odkaze.AFK Nymburk - Turnaj Zbuzany (8.3.2015)

Nedělní turnaj ve Zbuzanech se našim moc nevyvedl. V prvním zápase s FC Tempo Praha se nám sice vcelku dařilo, dokonce jsme vedli 1:0, bohužel jsme to nedotáhli do konce. Asi 3 minuty před koncem jsme dostali tři rychlé goly. Zápasem s SK Benešov jsme si také nepolepšili, prohra 5:1. Naši kluci byli pomalí s snadno se nechali obehrát. Další zápas to samé, prohra 4:0, s FK Duklou JM. Čtvrtým zápasem s Boys 2007 jsme opět nedokázali otočit a hrát na straně protihráče,... Více v odkaze.

AFK Nymburk - Zimní soustředění SC Nymburk (28.2. - 3.3.2015)

Mladí hráči z fotbalového klubu AFK Nymburk měli od 28.2.2015 do 3.3.2015 v SC Nymburk zimní soustředění. Počasí vyšlo lépe, než se předpokládalo a všichni dávali do tréninků, jak na trávě, tak v hale, vše co mohli. Hlavní trenér, Jan Chrastil, se svým hráčům obětavě po celý průběh soustředění věnoval, trpělivě vysvětloval a se svými asistenty se postaral o to, aby si každý ze soustředění odnesl co nejvíce. Péče asistentek se také nemálo podepsala pod bezproblémový průběh soustředění. Více v odkaze.

Bylo to náročné, ale všichni to zvládli na jedničku, chválil trenér

Brankařská fotbalové škola Jana Chrastila opět v Nymburském deníku! Článek obsahuje stručné shrnutí brankářského zimního fotbalového soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2015! Ještě jednou děkujeme všem zúčastněným za krásný a bezproblémový průběh!
AFK Nymburk - Turnaj Odolena Voda (22.2.2015)

Na nedělní turnaj v Odolene Vodě, na který přivedl své svěřence náš skvělý trenér Jan Chrastil, byl krásnou ukázkou naší stále se zlepšující hry. Naši borci vlétli do turnaje, kterého se mimo AFK účastnili týmy SK Horní Měcholupy, Admira Praha A, Admira Praha B FK Slavoj Vyšehrad, skvělou výhrou nad mužstvem Měcholup 3:0. V zápase ve kterém naši hráči nedovolili soupeři téměř ni. Předváděli pěkný rychlý fotbal v němž nechyběl nátlak na soupeře, přesné nahrávky i dobrá koncovka. Více v odkaze.

AFK Nymburk - Turnaj OFS Nymburk (15.2.2015)

Nedělní turnaj pořádaný OFS NYMBURK v hale v Bios se nám vydařil i když... První zápas jsme trošičku spali, ale přesto jsme zvládli s Milovicemi remízovat 3:3. Byl to pěkný zápas. V druhém zápase s SK Hořátví jsme měli nečekané problémy, přestože je to tým začínajících hráčů, měli jsme co dělat, nebyl to z naší strany moc vydařený zápas, ale vyhráli jsme 2:0. Velké problémy nám dělal i tým Sokol Kostomlaty, to samé, nedařilo se je prostřelit. Více v odkaze.


Osmé letní soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2015 - 2 TERMÍNY!

Máte zájem o kvalitní fotbalové soustředění se zaměřením na brankáře pro Vašeho golmánka? Máte zájem o soustředění, podle množství ohlasů, u nejlepší brankářské fotbalové školy v České Republice? Chcete pro něj to nejlepší, aby se naučil brankářskému řemeslu a zlepšoval své schopnosti a dovednosti?

Pak tedy neváhejte a přihlaste gólmánka na osmé letní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila! Více informací v odkaze.

Fotografie a videa ze zimního soustředění BFŠ v Nymburce 2015

Další zimní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila v Nymburce je za námi. Jako každý rok proběhlo v krásném a konfortním Sportovním centru Nymburk a zúčastnilo se ho ke 30. brankářům, kteří i přes zimní, až mrazivé, počasí neztuhli, ale naopak dávali do tréninků co mohli. Přinášíme Vám fotografie z jednotlivých dnů a také samozřejmě i video sestřihy, které jsou nahrány na Youtube v HD kvalitě. Pokud jste se tedy na zimní soustředění nedostali, můžete se aspoň podívat jak soustředění vypadalo a v létě 2015 být s námi také. :) Více v odkaze.

Ocenění pro Matyáše Luňáčka

A další úspěch našich svěřenců! Tentokrát cenu za nejlepšího brankáře turnaje dostal Matyáš Luňáček v halovém turnaji starších přípravek - ročník 2005 v Jičíně! Podle jeho rodičů je to i úspěch pro BFŠ. Moc nás těší, že si toto myslí a děkujeme! Více v odkaze.
Příprava na šesté zimní soustředění v Nymburce 2015

Přípravy na šesté zimní soustředění v Nymburce 2015 vrcholí! Trika jsou již vyrobená, DVD potisklé, knihy s časovými a tréninkovými informacemi připraveny a to samé i cedulky na dveře! Takže již ve čtvrtek se na všechny účastníky moc těšíme! :) Více v odkaze.
AFK Nymburk - Turnaj Zbuzany (10.1.2015)

První turnaj v Novém roce 2015 ve Zbuzanech v Praze se nám příliš nevyvedl. Po vánočních svátkách nám naši hráči trošičku zlenivěli. Odpolední turnaj v sobotu 10.11. zahájili zápasem s SK UNION VRŠOVICE, než jsme se vůbec stihli rozkoukoukat, nasázeli nám Vršovice 10 golů. Druhý zápas s SK ARITMA PRAHA, už vypadal zajímavěji. Byl to velice vyrovnaný zápas, remízovali jsme 2:2. Další zápas jsme opět podlehli FK DUKLE JM a prohráli jsme 3:0. Více v odkaze.


Dárek od Tomáše Truhláře

Jako poděkování za trénování dostal náš trenér, pan Jan Chrastil, od Tomáše Truhláře z AFK Nymburk, kterému je teprve 7 let, krásný ručně vyrobený dárek! Více v odkaze.

Ocenění pro Ondru Němce

Starší přípravka Spartaku Kbely, za který chytá náš svěřenec Ondra Němec hrála od 23.11. zatím 6 zimních turnajů v hale. Na nich byl Ondra vyhodnocen 2 x jako nejlepší brankář turnaje! Podruhé to bylo 10.1.2015 na turnaji ve Zličíně. Více v odkaze.
NAVŠTĚVUJÍ NÁS Z KLUBŮ
FK Brandýs-Boleslav   TJ AFK Nymburk   FK Viktoria Žižkov   SK Polaban Nymburk   FK Mladá Boleslav   Bohemians Praha   FK Kolín   FK Slovan Lysá   FC Tempo Praha   FK Loučeň

FC Přední Kopanina   SK Moutnice   Tatran Bohunice Brno   SK Slaný   FK Dukla Praha   FC Graffin Vlašim   SK Kosmonosy   AFK Milovice   AFK Pečky   FK OEZ Letohrad

FK Pelhřimov   SK Union Čelákovice   SK Jičín   TJ Sokol Kounice   SK Úvaly   SK Úvaly   1.FC Slovácko   FC Mělník   FC Milevsko   FC Svratka Brno

FC Vsetín   FK Baumit Jablonec   FK Klánovice   FK Kolín   FK Pěnčín Turnov   FK Újezd na Lesy   FK-Litol   FK Motorlet   SK Hanácká Slavia Kroměříž   SK Kamenné Zboží

SK Zeleneč   Sokol Jestřabí Lhota   Sparta Kutná Hora   Spartak Příbram   TJ Čechie Dubeč   TJ Hana Prostějov   VISTA Blackwatch   BFŠ Jana Chrastila  

Copyright © Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila 2008 - 2022 | www.brankarskaskola.cz | Všechna práva vyhrazena. | Kontakt: jan.chrastil@seznam.cz | patrik.chrastil@seznam.cz