TJ Spartak Hrdlořezy Treninky TJ Sokol Dobré Pole
O BRANKÁŘSKÉ ŠKOLE
PLACKY BFŠ
Placky BFŠ
OCENĚNÍ BRANKÁŘI
Ocenění brankářů
SPŘÁTELÉ WEBY
keepersport.cz - fotbalový e-shop

Video ze soustředění brankářské školy na Oravě 2016

Po fotografiích a krátkém videu vám přinášíme celý video sestřih ze soustředění ve slovenské Oravě, které proběhlo ve dnech 4.11. - 6.11.2016 a kterého se naše Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila spoluúčastnila. Více v odkaze.

Ocenění pro Čendu Hurta

Čenda Hurt má další triumf. Nejenže se svým kolínským týmem ovládli kvalitně obsazený turnaj v Holicích na Pardubicku, ale také obdržel cenu za nejlepšího brankáře, když ze sedmi zápasů pustil jen jedinou branku. Více v odkaze.

Ocenění pro Jirku Polaneckého

Náš svěřenec Jirka Polanecký se úspěšně dostal ze zdravotních potíží, což jsme moc rádi, a hned zazářil na turnaji mladších přípravek v Benešově. Na turnaji byly týmy například Slavie, Benešova, Vlašimi a samozřejmě Tatran Kamenný Přívoz a Jirka byl vyhlášen nejlepším brankářem! Více v odkaze.
Fotografie ze soustředění brankářské školy na Oravě 2016

Další soustředění, ale změna lokality, a dokonce i státu, kde byla Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila jako host, je za námi. Ve slovenské Oravě proběhlo ve dnech 4.11. - 6.11.2016, pod vedením Oravské brankárské školy druhé soustředění. Slovenští trenéři byli na našem letním soustředění 2016 v Nymburce, na jejímž základě vznikla vzájemná spolupráce, tak jsme nyní přijeli my k nim a předali jejich brankářům své zkušenosti brankářského fotbalového řemesla. Více v odkaze.

Krásné dárky a poděkování od rodičů

Krásné zakončení dalšího brankářského fotbalového tréninku dne 18.10. v SC Nymburk. Od rodičů a prarodičů jsme dostali poděkování za trénování jejich ratolestí a také krásné dárky! Více informací v odkaze.

Osmé zimní soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2017

Máte zájem o kvalitní fotbalové soustředění se zaměřením na brankáře pro Vašeho golmánka? Máte zájem o soustředění, podle množství ohlasů, u nejlepší brankářské fotbalové školy v České Republice? Chcete pro něj to nejlepší, aby se naučil brankářskému řemeslu a zlepšoval své schopnosti a dovednosti?

Pak tedy neváhejte a přihlaste gólmánka na sedmé zimní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila! Více informací v odkaze.

Fotografie z letního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2016 - 2.turnus

Druhý turnus letního soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila v Nymburce 2016 je taktéž již za námi. Stejně jako první proběhl v nádherném areálu Sportovního centra Nymburk a zúčastnilo na 12 brankářů. Celé soustředění proběhlo za parného sluníčka, jen jeden den bylo mírně zataženo, takže brankáři dostávali co proto jak od počasí, tak o pana trenéra. Více v odkaze.


Ocenění pro Jiřího Němečka

Náš dlouholetý svěřenec Jiří Němeček získal stříbrnou medaily ve wrestlingu! Jirka sice již nějaký ten pátek fotbalovým brankářem není, po boxu se nyní vrhnul vrcholově i na wresling. Vzhledem ale k tomu, že on a jeho otec mají v historii Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila nesmazatelné místo, nemůže zde ocenění Jirky chybět, byť je z jiné sportu. Více v odkaze.Fotografie z letního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2016 - 1.turnus

První turnus letního soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila v Nymburce 2016 je již za námi. Proběhl opět v nádherném areálu Sportovního centra Nymburk a zúčastnilo se ho přes 30 brankářů. Bylo na nich znát, že brankářské řemeslo mají rádi a chtějí se v něm zlepšovat. Více v odkaze.
Olympioniky vystřídali na Tyršáku malí fotbalisté z Brankářské školy

1. turnus letního soustředění Brankařské fotbalové školy Jana Chrastila v Nymburském deníku! Článek obsahuje stručné shrnutí 1. turnusu brankářského fotbalového soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2016! Ještě jednou děkujeme všem zúčastněným za krásný a bezproblémový průběh! Více v odkaze.
Ocenění pro Petra Kozelka

Další "přírůstek" mezi oceněné brankáře a hned 2x! Nejprve Petr Kozelek s svým týmem Fotbal Kunovice na mezinárodním turnaji ve Francii vybojoval stříbrný pohár. Sice ve finále prohráli na penalty, ale zaručeně si užili finálovou atmosféru, která byla určitě velkolepá! Více v odkaze.
Ocenění pro Tomáše Voláka

Náš svěřenec Tomáš Volák, který chytá za SK Sokol Brozany, získal další ocenění! V Okresním poháru starších přípravek, který se konal 22. května 2016 v Brozanech nad Ohří, byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje! Máme z toho velikou radost a přejeme jak jemu, tak i ostatním, mnoho dalších úspěchů! Více v odkaze.
Mladí brankáři se pilně učili svému řemeslu

Brankařská fotbalové škola Jana Chrastila opět v Nymburském deníku! Článek obsahuje stručné shrnutí brankářského zimního fotbalového soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2016! Ještě jednou děkujeme všem zúčastněným za krásný a bezproblémový průběh! Více v odkaze.
Ocenění pro Tomáše Voláka

Náš svěřenec Tomáš Volák nám zaslal fotografie z turnajů, které se svým týmem SK Sokol Brozany z většiny vyhrál, a také třeba ze zimní ligy starší přípravky. Všechny fotografie zde uveřejňujeme, děkujeme za ně a přejeme mu hodně úspěchů i v letošním roce 2016! Více v odkaze.
Deváté letní soustředění ve Sportovním centru Nymburk 2016 - 2 TERMÍNY!

Máte zájem o kvalitní fotbalové soustředění se zaměřením na brankáře pro Vašeho golmánka? Máte zájem o soustředění, podle množství ohlasů, u nejlepší brankářské fotbalové školy v České Republice? Chcete pro něj to nejlepší, aby se naučil brankářskému řemeslu a zlepšoval své schopnosti a dovednosti?

Pak tedy neváhejte a přihlaste gólmánka na deváté letní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila! Více informací v odkaze.

Fotografie a videa ze zimního soustředění BFŠ v Nymburce 2016

Další zimní soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila v Nymburce je za námi. Jako každý rok proběhlo v krásném a konfortním Sportovním centru Nymburk. Přinášíme Vám fotografie z jednotlivých dnů a také samozřejmě i video sestřihy, které jsou nahrány na Youtube v HD kvalitě. Pokud jste se tedy na zimní soustředění nedostali, můžete se aspoň podívat jak soustředění vypadalo a v létě 2016 být s námi také. :) Více v odkaze.


NAVŠTĚVUJÍ NÁS Z KLUBŮ
FK Brandýs-Boleslav   TJ AFK Nymburk   FK Viktoria Žižkov   SK Polaban Nymburk   FK Mladá Boleslav   Bohemians Praha   FK Kolín   FK Slovan Lysá   FC Tempo Praha   FK Loučeň

FC Přední Kopanina   SK Moutnice   Tatran Bohunice Brno   SK Slaný   FK Dukla Praha   FC Graffin Vlašim   SK Kosmonosy   AFK Milovice   AFK Pečky   FK OEZ Letohrad

FK Pelhřimov   SK Union Čelákovice   SK Jičín   TJ Sokol Kounice   SK Úvaly   SK Úvaly   1.FC Slovácko   FC Mělník   FC Milevsko   FC Svratka Brno

FC Vsetín   FK Baumit Jablonec   FK Klánovice   FK Kolín   FK Pěnčín Turnov   FK Újezd na Lesy   FK-Litol   FK Motorlet   SK Hanácká Slavia Kroměříž   SK Kamenné Zboží

SK Zeleneč   Sokol Jestřabí Lhota   Sparta Kutná Hora   Spartak Příbram   TJ Čechie Dubeč   TJ Hana Prostějov   VISTA Blackwatch   BFŠ Jana Chrastila  

Copyright © Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila 2008 - 2022 | www.brankarskaskola.cz | Všechna práva vyhrazena. | Kontakt: jan.chrastil@seznam.cz | patrik.chrastil@seznam.cz