Soustředění ve sportovním centru Nymburk 2010

S radostí Vám oznamujeme, že již nyní se můžete přihlásit na zimní soustředění brankářské školy Jana Chrastila, které bude probíhat ve dnech 28.1.2010 až 31.1.2010 ve vyhlášeném sportovním centru Nymburk, do kterého jezdí jak sportovní reprezentace České republiky, tak i profesionální a amatérské sportovní kluby.

Poděkování a objednávka DVD s fotografiemi a videi ze soustředění

Brankařská škola Jana Chrastila by ráda poděkovala několika lidem, bez nichž by soustředění nemohlo proběhnout nebo být takové, jaké bylo.

Máte zájem o DVD s fotografiemi a videi ze soustředění brankařské školy Jana Chrastila v Kolibě 2009? Máte možnost si je objednat.

Fotografie ze soustředění brankářské školy v Kolibě 2009 - 17.-19.2009

Fotografie z druhého termínu 17.-19.2009 druhého brankářského soustředění brankářské školy v Kolibě 2009.

Brankařská škola Jana Chrastila

Fotografie ze soustředění brankářské školy v Kolibě 2009 - 10.-12.2009

Spolecne foto

Přinášíme vám fotografie z prvního termínu 10.-12.2009 druhého brankářského soustředění brankářské školy v Kolibě 2009.

Brankařská škola Jana Chrastila

FK Mladá Boleslav - Hlavice 2009 - Minipřípravka

Hlavice 2009

Přinášíme vám pár fotografií ze soustředění minipřípravky FK Mladé Boleslavi v Hlavici.

Soustředění se týkalo minipřípravky.

FK Brandýs-Boleslav - Milevsko 2009

Spolecne foto

Společná fotografie ze soustředění FK Brandýs-Boleslav v Milevsku.

FK Mladá Boleslav - Maršov 2009 - C žáci

Spolecne foto

Společná fotografie ze soustředění FK Mladé Boleslavi v Maršově.

Soustředění se týkalo C žáků.

FK Mladá Boleslav - Hlavice 2009 - A žáci

Spolecne foto

Přinášíme vám pár fotografií ze soustředění FK Mladé Boleslavi v Hlavici.

Soustředění se týkalo A žáků.

FK Mladá Boleslav - Nové město pod Smrkem 2009 - B žáci

Spolecne foto

Přinášíme vám pár fotografií ze soustředění FK Mladé Boleslavi v Novém městě pod Smrkem.

Soustředění se týkalo B žáků.

Spojení brankáškých škol + Soustředění ve Mšenu

Spolecne foto

S radostí Vám oznamujeme spojení brankařské školy Jana Chrastila a brankařské školy Daniela Hnízdila. Nadále však budeme vystupovat jako brankařská škola Jana Chrastila. Věříme ve zlepšení kvalit naší brankařské školy a těšíme se na spolupráci s panem Danielem Hnízdilem.

Od 5.7.09 do 11.7.09 probíhá brankařské fotbalové soustředění ve Mšenu. Přinášíme vám z něj pár fotografií.

Druhé soustředění brankařské školy | Koliba 2009

Informace a přihláška na chystané druhé soustředění brankařské školy! Bude probíhat v Od. Vodě (Dolínek - KOLIBA) jako minulý rok.

Soustředění v Desné 2009

36 fotografií ze soustředění v Desné.