Fotografie z letního soustředění Brankářské školy v Nymburce 2018 - 1. turnus

První turnus letního soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila v Nymburce 2018 je již za námi. Tradičně proběhl v areálu Sportovního centra Nymburk, které zajišťuje veškerý komfort, který potřebujeme.

Soustředění se zúčastnili jak brankáři, kteří s námi již nějaký pátek trénují a kteří se na soustředění zdokonalovali v brankářských technikách, tak i několik nováčků. I když pro ně bylo první trénink vše nové, tak hned druhým tréninkem bylo na nich znát, že mají snahu se učit a do tréninků tak všichni šli naplno.

Soustředění naší Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila jsou náročná. Jednak kvůli počtu tréninků, které jsou 4 denně, tak i požadovaným nasazením na nich. Prostoru pro oddech je sice dosti, ale na trénincích hlavní trenér Jan Chrastil vyžaduje 200% pozornost a nasazenost. I přesto na účastnících nebylo moc znát, že by to na ně bylo moc. Naopak. Každým tréninkem na nich bylo vidět zlepšení a věříme, že budou svým klubům v nadcházející sezóně skvělou oporou.

Jak je na soustředění Brankářské fotbalové školy Jana Chrastila zvykem, nebyli jsme jen na hřišti. Kromě něj jsme totiž využívali denně bazén, či vířivku. Taktéž jsme chodili trénovat na písek pro větší posílení nohou apod. Nevynechali jsme ani tradiční prohlídku města Nymburk.

Potřebnou energii v podobě jídla a pití nám poskytla, i nyní, výborná jídelna v prostorách SC Nymburk. Denně jsme měli na výběr k obědu a večeři z několika jídel, k tomu jsme si vzali ovoce a kdo chtěl, mohl si nandat třeba salát podle své chuti. Na snídani bylo víceméně vše, na co si vzpomenete. Pečivo, máslo, uzeniny (k nelibosti dětí, které párky nesměly), sýry, míchaná vajíčka a nebo například různé druhy müsli s mlékem. Nechybělo ani kakao a pro dospělé káva. Pitný režim byl dodržován i mimo jídelnu. Každý účasník měl flašku vlastní, do které mu bylo neustále doplňováno pití, takže se nemohlo stát, že by někdo přišel na trénink bez něj. Celkově se vypilo přes několik set litrů tekutin. :)

Věříme že se všem účastníkům na soustředění líbilo, budou na něj vzpomínat při prohlížení DVD které každý dostal a uvidíme se s nimi na tréninkách nebo na dalším soustředění. :)

A pokud jste na našem soustředění ještě nebyli, tak věříme, že se s vámi uvidíme na dalším. Ať už letním, nebo zimním. :)

Mnohokrát děkujeme všem rodičům, brankářům, asistentům/kám, realizačnímu týmu a celému personálu SC Nymburk za hladký průběh prvního turnusu letního soustředění BFŠJCH 2018! Velice si toho vážíme.

NA ZÁVĚR SI VÁS DOVOLUJEME POZVAT NA DESÁTÉ ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ BFŠ JANA CHRASTILA V SC NYMBURK 2019!

Videa ze soustředění na Youtube:
Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila - SC Nymburk - 1. turnus - Léto 2018 - Úterý
Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila - SC Nymburk - 1. turnus - Léto 2018 - Středa
Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila - SC Nymburk - 1. turnus - Léto 2018 - Čtvrtek
Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila - SC Nymburk - 1. turnus - Léto 2018 - Pátek
Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila - SC Nymburk - 1. turnus - Léto 2018 - Sobota
Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila - SC Nymburk - 1. turnus - Léto 2018 - Neděle

Fotografie: (jedná se jen o výběr. všech cca 3500 fotografií obdrželi účastníci na DVD)